اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره)

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره)

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و بر لزوم حفظ و ترویج آرمان ها و اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

 سه شنبه 13 خرداد 1399   136  0      


به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی (ره) با همراهی مردم انقلابی بی‌نظیر را بنیان نهاد که یکی از اصلی‌ترین آرمان‌هایش استکبارستیزی و دفاع از مظلومان جهان بوده است از این رو از همان آغاز شکل‌گیری با انواع و اقسام هجمه‌ها و دسیسه‌ها از سوی دشمنان مواجه شد.

آری؛ چهل و یک سال و اندی از شکل‌گیری انقلاب اسلامی گذشت و هیچ خدشه‌ای بر انقلاب اسلامی وارد نشد و دشمنان انقلاب همیشه در طول این سالها با دستی درازتر از  پا و پوزه‌ای مالیده شده بر خاک به عقب نشستند و حتی بعضی از آنها آرزوی فروپاشی جمهوری اسلامی را با خود به گور بردند.

اندیشه امام خمینی اندیشه ای است که به زمان و مکان خاصی محدود نمی‌شود و در طول تاریخ زنده و جاوید باقی خواهد ماند. اینکه امروز امثال سپهبد قاسم سلیمانی ها ناجوانمردانه به دست مستکبران آمریکایی به شهادت می‌رسند موید این است که پرچم استکبارسیتزی انقلاب اسلامی بلند است و افراشته نگاه داشته شده است و نگاه داشته خواهد شد.

سازمان اوقاف و امور خیریه سالروز رحلت امام خمینی (ره) را به تمام استکبارستیزان و آزادی‌خواهان عالم تسلیت می‌گوید و بر لزوم حفظ و ترویج آرمان‌ها و اندیشه‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تاکید می‌کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار