اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

تقدیر نماینده ولی فقیه در استان از اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری

تقدیر نماینده ولی فقیه در استان از اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری

حجت الاسلام و المسلمین نکونام نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در آئین تجلیل از مبلغین و روحانیون فعال در قرارگاه مدافعان سلامت، از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری به پاس زحمات بی وقفه در حوزه اقدامات پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر کرد.

 پنج شنبه 15 خرداد 1399   184  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امورخیریه از استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام و المسلمین نکونام نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در آئین تجلیل از مبلغین و روحانیون فعال در قرارگاه مدافعان سلامت، از زحمات و تلاش مدیران و گروه های جهادی در این عرصه تقدیر نمود.
حجت الاسلام و المسلمین نکونام در این مراسم گفت: طبق توصیه حکیمانه مقام معظم رهبری، لحظه ای نباید از شدت فعالیت ها بکاهیم تا مبادا شعله ای جدید از بیماری دامنگیر شهرهای استان شود،عزم ملی، اعتماد اجتماعی و همبستگی فراگیر، رمز پیشگیری، مدیریت و مقابله با این بیماری است.
یکی از نهادهایی که در بحث پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نقش بسزایی ایفا کرد، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بود که در فازهای مختلف و با اقدامات جهادی شبانه روز در حال خدمت به مردم بوده و به خوبی نقش آفرینی کرده است.
در همین راستا و به همین مناسبت از سوی نماینده محترم ولی فقیه از اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری به پاس زحمات بی وقفه در این حوزه قدردانی شد.
اهم اقدامات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در فازهای مختلف، تعطیلی زائرسراها، امامزادگان و بقاع متبرکه، تامین بخشی از اقلام و تجهیزات پزشکی از جمله تولید و توزیع بیش از ۲۰۰ هزار ماسک و دستکش، توزیع بیش از ۸ هزار سبد کالای معیشتی در بین نیازمندان، توزیع غذای گرم ویژه ی افطار در بین روزه داران و اقشار ضعیف در ماه مبارک رمضان، پخت غذا در بیمارستان های استان و توزیع در بین بیماران مبتلا به کرونا، از زمان شیوه ویروس کرونا تاکنون بوده است و این نهضت همچنان ادامه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار