اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

بابایی: رویکرد جهادی اوقاف موجب افزایش  اعتمادمردم  نسبت به وقف شده است

بابایی: رویکرد جهادی اوقاف موجب افزایش اعتمادمردم نسبت به وقف شده است

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رویکرد جهادی و انقلابی اوقاف و امور خیریه مازندران گفت اعتماد مردم نسبت به وقف افزایش یافته است.

 سه شنبه 20 خرداد 1399   210  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از مازندران، علی بابایی‌کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد.
نماینده مردم ساری و میاندورود در این دیدار بر ضرورت حفظ و احیای موقوفات در کشور تاکید کرد و افزود: طی چند سال اخیر اقدامات خوبی در احیای موقوفات و زنده نگه داشتن فرهنگ وقف در مازندران صورت گرفته است.
علی بابایی‌کارنامی با بیان اینکه اجرای نیات موقوفات در مازندران امینانه و بر اساس نیت واقف انجام می‌شود و آثار و برکات آن در جامعه نیز مشهود است، اظهار کرد: کمک به نیازمندان و فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی اوقاف مازندران در استان شایسته قدردانی و این خدمات در ایام شیوع ویروس کرونا به خوبی مشهود بوده است. وی افزود: مجموعه اوقاف و خادمین بقاع متبرکه در کنار رزمندگان جبهه سلامت در خط مقدم حضور داشته و دارند.
وی با تاکید بر اینکه فعالیت‌های اثرگذار و خدمت‌رسانی اوقاف مازندران به جامعه باید تداوم داشته باشد، تصریح کرد: رویکرد جهادی و انقلابی مدیریت اوقاف و امور خیریه مازندران موجب شده تا اعتمادسازی مناسبی در جامعه نسبت به وقف صورت گیرد.
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس آمار و گزارش‌ها طی ۳ سال اخیر شاهد افزایش تعداد موقوفات و اجرای نیات موقوفات در مازندران هستیم که این مسئله جای قدردانی و حمایت دارد و مجلس شورای اسلامی نیز از فعالیت‌های خیریه اوقاف حمایت می‌کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار