اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

ایجاد زنجیره های ارزش و حمایت از شرکت های دانش بنیان از اولویت های سازمان اوقاف است

ایجاد زنجیره های ارزش و حمایت از شرکت های دانش بنیان از اولویت های سازمان اوقاف است

معاون بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه در حاشیه مراسم افتتاح پروژه سرمایه گذاری سماوری اصفهانی در لرستان گفت: اولویت سازمان اوقاف ایجاد زنجیره ارزش و حمایت از شرکت های دانش بنیان است.

 شنبه 24 خرداد 1399   227  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان لرستان ،دکتر مهدی پندار معاون معاون بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در حاشیه مراسم افتتاح پروژه مذهبی تجاری موقوفه سماوی اصفهانی شهرستان خرم آباد گفت: یکی از اولویت های سازمان اوقاف ایجاد زنجیره های ارزش و حمایت از شرکت  های دانش بیان است.
 
پندار افزود : اتفاق جدید که در بحث سرمایه گذاری در پروژه ها داشته ایم، سرمایه گذاری موقوفات در یکدیگر است.به این معنی که موقوفاتی که منابع مالی قابل توجهی را دارند حتما در موقوفات کم در آمد سرمایه گذاری کنند و در این راستا نیز دست سرمایه گذاران بخش خصوصی را به گرمی می فشاریم و از مشارکت و همکاری با این بخش استقبال می کنیم .
 
معاون بهره وری اقتصادی سازمان اوقاف خاطر نشان کرد: حوزه وقف ، حوزه ای مناسب برای سرمایه گذاران بخش خصوصی است و در این بخش می توانند با امنیت خاطر در موقوفات سرمایه گذاری کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار