اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

دیدار معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و رئیس اداره فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش

دیدار معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و رئیس اداره فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش

در دیدار معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و رئیس اداره فرهنگی و انتشارات سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در خصوص موضوعات مختلفی بحث و تبادل نظر شد و موضوع انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک مورد توافق قرار گرفت.

 پنج شنبه 5 تیر 1399   325  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام غلامرضا عادل؛ معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان با سرهنگ عباس جعفرزاده، رئیس اداره فرهنگی و انتشارات سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دیدار کرد.

حجت‌الاسلام عادل در این دیدار با اشاره به فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در ایام شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: با توجه به تاکیدات حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی؛ ریاست سازمان اوقاف در خصوص محرومیت‌زدایی، فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه کمک مومنانه توسط سازمان اوقاف و امور خیریه برای کمک به محرومان در این روزها خصوصا در ماه مبارک رمضان انجام شد.

وی با بیان اینکه بقاع‌ متبرکه و امامزادگان در ایام شیوع ویروس کرونا، براساس نظر ستاد ملی مقابله با کرونا تعطیل بودند، گفت: تعطیلی امامزادگان باعث شد تا علاوه بر پرداختن به موضوعات محرومیت‌زدایی فعالیت‌های فرهنگی گسترده‌ای را در فضای مجازی داشته باشیم و خلاء مراسمات فرهنگی را تا حدی جبران کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف به تشریح برخی برنامه‌های این سازمان در دهه کرامت پرداخت و تصریح کرد: کاروان‌های شادی «شمیم کرامت» قرار است در سالروز ولادت امام رضا (ع) به مناطق مختلف کشور اعزام ‌شوند؛ این کاروان‌ها می‌توانند در محلات نظامی ارتش هم فعالیت داشته باشند.

رئیس اداره فرهنگی و انتشارات سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نیز با اشاره به قرار گرفتن آستان مقدس امامزاده هاشم (ع) بوشهر در داخل پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی و فعالیت‌های مذهبی و فرهنگی در این امامزاده، فعالیت‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران از جمله برپایی بیمارستان صحرایی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.

جعفرزاده با مهم خواندن وقف‌های مشارکتی و جمعی، بر استفاده از ظرفیت خیرین نظامی تاکید کرد و در خصوص بزرگداشت فرماندهان ارتش و اعزام مُبلغ از سوی سازمان اوقاف در مناسبت‌های مذهبی به محلات نظامی ارتش پیشنهاداتی را ارائه داد.

در این دیدار درباره انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک با توجه به اسناد بالادستی دو سازمان بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار