اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

اعلام برنامه‌های سازمان اوقاف در دهه کرامت/ تولید محتوا در فضای مجازی در قالب «کمپین # امامزادگان سرزمین من»

اعلام برنامه‌های سازمان اوقاف در دهه کرامت/ تولید محتوا در فضای مجازی در قالب «کمپین # امامزادگان سرزمین من»

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن اعلام برنامه‌های این سازمان در ایام دهه کرامت، گفت:شرایط شیوع کرونا باعث شد تا فضای مجازی را در برنامه‌های امسال در دهه کرامت مورد توجه قرار دهیم؛ در همین راستا حضور و تولید محتوا در فضای مجازی در قالب «کمپین # امامزادگان سرزمین من» را مورد تاکید قرار داده‌ایم.

 شنبه 7 تیر 1399   156  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل؛ معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان با اشاره به تحت تاثیر قرار گرفتن برنامه‌های سازمان اوقاف در دهه کرامت  از شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: شرایط شیوع کرونا باعث شد تا فضای مجازی را در برنامه‌های امسال در دهه کرامت مورد توجه قرار دهیم؛ در همین راستا حضور و تولید محتوا در فضای مجازی در قالب «کمپین # امامزادگان سرزمین من» را مورد تاکید قرار داده‌ایم.
 
وی با بیان اینکه کاروان‌های شادی با عنوان «شمیم کرامت» در سالروز ولادت امام رضا (ع) به مناطق مختلف کشور اعزام می‌شوند، تصریح کرد: اجرای برنامه‌های مختلف در امامزادگان و بقاع‌ متبرکه بدون حضور جمعیت برگزار می‌شود اما انعکاس این برنامه‌ها از شبکه‌های استانی، سراسری و پخش از ماذنه‌ها و نمایشگرهای صحن‌های بقاع متبرکه از دیگر برنامه‌های سازمان اوقاف در ایام دهه کرامت است.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف با اشاره به راه‌اندازی «کمپین # فدای دخترم» در فضای مجازی، گفت: کاروان‌های زیر سایه خورشید از سوی آستان قدس رضوی در کنار برگزاری جشن و مراسم عمومی، برنامه بازدید از بیمارستان‌ها و پادگان‌ها را در دستور کار خود قرار داده‌اند که سازمان اوقاف نیز این کاروان‌ها را همراهی می‌کند. 
 
حجت‌الاسلام عادل با بیان اینکه فرزندان رسول‌الله مصداق «انا اعطیناک‌ الکوثر» هستند، تاکید کرد: افراد جامعه باید متوجه این موضوع باشند که امامزادگان از نظر جایگاه علمی و تقرب به خداوند در زمان خودشان جزو بهترین‌ها بوده‌اند و همواره برای ما قابل احترام هستند.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که توفیق خدمت‌گذاری امامزادگان در ایران اسلامی را داریم و امیدواریم به شایستگی به وظایف خودمان عمل کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر