اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

اجرای طرح «نشاط معنوی» به‌صورت مجازی با استفاده از ظرفیت مبلغین

اجرای طرح «نشاط معنوی» به‌صورت مجازی با استفاده از ظرفیت مبلغین

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه از اجرای طرح «نشاط معنوی» به‌صورت مجازی با استفاده از ظرفیت مبلغین خبر داد.

 سه شنبه 31 تیر 1399   223  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام هادی شفیع‌زاده؛ مدیرکل اعزام مبلغ این سازمان درباره برگزاری طرح نشاط معنوی اظهار کرد: طرح «نشاط معنوی» یکی از کار ویژه‌های اداره کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف در سال‌های اخیر است که به‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در بقاع متبرکه اجرا می‌شود.
وی افزود: به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، در سال جاری شکل اجرای این برنامه تغییر کرده و به‌جای حضور کودکان و نوجوانان در بقاع متبرکه، کلاس‌های آموزشی این طرح در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.
 
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف تصریح کرد: 300 مبلغ از قم در بیش از320 کانال و به‌طور مجزا در کانال‌های امامزادگان فعالیت دارند که موضوعات فعالیتشان ترویج معارف دینی، قرآن و عترت و مباحث اجتماعی و فرهنگی و هنری است.
 
حجت‌الاسلام شفیع‌زاده گفت: مبلغین با ارائه سخنرانی‌های کوتاه، برگزاری مسابقات، مشاوره مجازی و معارف دینی، مهارت‌های اجتماعی را به شرکت‌کنندگان در این طرح آموزش می‌دهند.
 
وی افزود: مبلغینی که در این طرح به‌کارگیری شده‌اند، مسلط به سواد رسانه و آگاه به موضوعات فضای مجازی بوده و با هدف کمک و مساعدت به مدیران کانال‌ها، نسبت به تبلیغ مجازی اقدام می‌کنند.
 
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف در پایان خاطرنشان کرد: به‌منظور تأمین بخشی از محتوای لازم و پشتیبانی محتوایی، کانالی توسط این اداره کل  ایجاد شده و در طول سال و در مناسبت‌های مختلف بخشی از محتوای مورد نیاز کانال‌های امامزادگان را تأمین می‌کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر