اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

اولویت اصلی برای برگزاری مراسم‌ محرم «حفظ سلامت جامعه» است

اولویت اصلی برای برگزاری مراسم‌ محرم «حفظ سلامت جامعه» است

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف با اشاره به اینکه امسال در ماه محرم با شرایط خاص و محدودیت‌هایی مواجه هستیم ، گفت: خط قرمز و اولویت اصلی ما در برگزاری مراسم محرم و صفر، حفظ سلامت جامعه است.

 چهارشنبه 1 مرداد 1399   239  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام غلامرضا عادل؛ معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان امروز در جلسه «ستاد راهبردی ویژه محرم ۱۳۹۹» که با حضور مدیران و مسئولان سازمان اوقاف برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه به‌‌دلیل شرایط خاص امسال و در پیش بودن محرم تشکیل شده است.

وی در این جلسه که با هدف بررسی طرح بصیرت عاشورایی برگزار شد، با بیان اینکه امسال با شرایط خاص و محدودیت‌هایی مواجه هستیم و لازم است که تدبیری اندیشیده شود، تاکید کرد: خط قرمز و اولویت اصلی ما در برگزاری مراسمات محرم و صفر، حفظ سلامت جامعه است.


معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف با اشاره به اینکه اهمیت محرم و صفر بر کسی پوشیده نیست، گفت: ایام ماه محرم همواره مورد توجه مردم بوده است، بطوریکه عزاداران به‌صورت خودجوش در خیابان‌ها، کوچه‌ها و امامزادگان حضور می‌یابند.


حجت‌الاسلام عادل تصریح کرد: فرصت محرم برای کشور نیز مهم است، زیرا بسیاری از مشکلات کشور به برکت روضه‌های سیدالشهدا (ع) حل شده است، بنابراین باید از این فرصت استفاده کنیم اما برای سبک و سیاق برگزاری باید فکر شود.

وی با تاکید بر اجرای طرح شمیم حسینی در ایام محرم، خاطرنشان کرد: طی هفته‌های اخیر جلساتی را برگزار کردیم و ظرفیت‌ها و مدل‌سازی‌های جایگزین بررسی شده است و با تصمیم نهایی، ابلاغیه‌ها به استان‌ها ارسال می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر