اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

ثبت وقف جدید با نیت حمایت از انرژی هسته‌ای در هرمزگان

ثبت وقف جدید با نیت حمایت از انرژی هسته‌ای در هرمزگان

مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان از ثبت یک مورد وقف جدید با نیت کمک به پیشرفت هر چه بیشتر انرزی هسته در این استان خبر د.اد

 چهارشنبه 1 مرداد 1399   332  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از استان هرمزگان،حجت الاسلام والمسلمین حسین مهدیان،مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان اظهار داشت:یک قطعه زمین مسکونی به مساحت189 متر مربع به همت واقف نیک‌اندیش "موسی احمدی" با نیت (کمک به مستمندان ، هزینه های مسجد و حسینیه ، روضه خوانی امام حسن امام حسین و امام رضا (علیهم ) و کمک به پیشرفت هر چه بیشتر انرژی هسته ای در کشورعزیزمان وقف شده است.

وی با بیان اینکه این وقف جهت کمک به پیشبرد انرژی هسته ای صورت گرفته است، گفت:این نخستین موقوفه با این نیت در استان است که انشاالله بتواند مشوق واقفین خیر اندیش در انجام و ثبت موقوفات جدید بخصوص متناسب با نیازهای روز جامعه باشد.

حجت الاسلام مهدیان با اشاره به اینکه رسانه ها نقش موثری در ترویج سنت حسنه وقت دارند، افزود: تبلیغ و اطلاع‌رسانی برای فرهنگ وقف در جامعه یک عنصر انکارناپذیر است و قلم‌زدن سخنرانی کردن و تبلیغ در عرصه فضای مجازی می‌تواند منجر به ترویج و توسعه بیش از پیش فرهنگ وقف شود.

وی با تاکید بر بیان خدمات و برکات فرهنگ وقف در جامعه از سوی رسانه‌ها افزود: خدمات و برکات فرهنگ وقف چه برای خود شخص و چه برای جامعه می بایست از سوی رسانه‌ها در جامعه تبلیغ شود.

مهدیان گفت: گره های بسیار بزرگی از سوی فرهنگ وقف در جامعه گشوده شده است و در همین استان هرمزگان نیز در عرصه های مختلفی فرهنگ وقف توانسته است کار گشای بسیاری از مشکلات باشد.

مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان با بیان اینکه نیاز روز جامعه باید مد نظر واقفین قرار گیرد و موقوفات به این سمت سوق داده شوند، گفت: جهت دهی واقفین وخیرین به سمت وقف های نوین یکی از مواردی است که می بایست رسانه‌ها در تبلیغ این عرصه تلاش کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار