اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

اهدای سبد کالا به خانواده های نیازمند از محل عوائد موقوفه «آقارستم»

اهدای سبد کالا به خانواده های نیازمند از محل عوائد موقوفه «آقارستم»

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان قائمشهر و سیمرغ از اهدای سبد کالا به ۱۱۰ خانواده نیازمند قائمشهری از محل عوائد موقوفه «آقارستم» خبر داد.

 سه شنبه 14 مرداد 1399   144  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، رزمایش مومنانه (تبرکات علوی) از محل عوائد موقوفه غیرمتصرفی «آقارستم روزافزون» در بقعه متبرکه یوسف رضا (ع) قائمشهر با حضور رئیس اداره اوقاف قائمشهر و سیمرغ، فرماندار شهرستان و وکیل متولی موقوفه «آقارستم» برگزار شد.

علی فتحی؛ رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان قائمشهر و سیمرغ در حاشیه این مراسم اظهار کرد: اهدای سبد کالا به خانواده‌های نیازمند در لبیک به ندای رهبر عظیم‌الشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیز رفع نیاز این خانواده‌ها در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا، انجام گرفت.

وی افزود: در این رزمایش، همزمان با عید سعید قربان به ۱۱۰ خانواده نیازمند تحت پوشش نهادهای حمایتی شهرستان، سبد کالا به ارزش ۲ میلیون و پانصد هزار ریال اهداء شد.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان قائمشهر و سیمرغ خاطرنشان کرد: مرحله بعدی رزمایش مومنانه (تبرکات علوی) همزمان با عیدسعید غدیرخم در بقعه متبرکه یوسف رضا (ع) با اهدای سبد کالا به تعداد بیشتری از خانواده‌های نیازمند انجام می‌شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر