اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

پیام دکتر خاموشی در محکومیت اهانت به پیامبر اسلام و قرآن‌سوزی توسط افراطیون غربی/ حسد ورزان تاب دیدن عزت مسلمانان را ندارند

پیام دکتر خاموشی در محکومیت اهانت به پیامبر اسلام و قرآن‌سوزی توسط افراطیون غربی/ حسد ورزان تاب دیدن عزت مسلمانان را ندارند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی اقدامات توهین‌آمیز اخیر علیه مقدسات مسلمانان را کار حسدورزان و معاندینی دانست که چشم دیدن موفقیت‌های مسلمانان را ندارند و انتشار کاریکاتورهای موهن و گستاخی مجدد نشریه شارلی ابدو نسبت به پیامبر اسلام و قرآن سوزی در سوئد را به‌شدت محکوم کرد.

 شنبه 15 شهریور 1399   263  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا بِالذِّكْرِ لَمَّا جَاءَهُمْ  وَإِنَّهُ لَكِتَابٌ عَزِيزٌ و إِنَّهُ لَکِتَابٌ عَزِیزٌ لَّا یَأْتِیهِ الْبَاطِلُ مِن بَیْنِ یَدَیْهِ وَلَا مِنْ خَلْفِهِ تَنزِیلٌ مِّنْ حَکِیمٍ حَمِیدٍ
همانا آنان که به این قرآن که برای هدایت و یادآوری آن‌ها آمد کافر شدند (چقدر نادان‌اند) درصورتی‌که این کتاب به حقیقت صاحب عزت (و معجزه بزرگ) است که هرگز از پیش و پس (گذشته و آینده حوادث عالم) باطل بدان راه نیابد (و تا قیامت حکومت و حکمتش باقی است) زیرا آن فرستاده خدای (مقتدر) حکیم ستوده صفات است.
(آیه 41 و 42 سوره فصلت)
 
قرآن کریم به اتم معنای کلمه عزیز و شکست‌ناپذیر است و مسلمانان واقعی جهان نیز به طفیلی این معجزه بزرگ و کتاب الهی همواره  دارای عزت و آبرو بوده‌اند و هستند. این توهین‌های پی‌درپی به ساحت مقدس قرآن و پیامبر عظیم الشان اسلام، دلیلی ندارد جز حسدورزی به همین عزت حاصل از پیشرفت و موفقیت‌های روزافزون مسلمانان. آری؛ عزت اسلام چشم حسدورزان را کور کرده است و خواب و آسایش را از آن‌ها ربوده است.
 
افراطیون پست‌طبع و دون‌مایه‌ای که از روی جهل  کتاب خدا را می‌سوزانند و به رحمة للعالمین، خاتم‌النبیین؛ حضرت محمد مصطفی صلی‌الله علیه و اله و سلم به بهانه واهی آزادی بیان بی‌شرمانه توهین می‌کنند بدانند که این کار پیامدی ندارد جز اتحاد مسلمانان جهان.
 
این جانب انتشار کاریکاتورهای موهن و گستاخی مجدد نشریه شارلی ابدو نسبت به پیامبر اسلام و اقدام افراطیون راست‌گرا به قرآن‌سوزی در سوئد را محکوم می‌کنم و معتقدم که محکوم کردن گسترده چنین اقدامات موهنی به حول و قوه الهی سبب اتحاد مسلمانان جهان خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار