اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

سازمان اوقاف و سازمان اقتصادی کوثر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

سازمان اوقاف و سازمان اقتصادی کوثر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان اقتصادی کوثر با هدف «استفاده از ظرفیت‌های موجود طرفین به‌منظور توسعه فعالیت‌های کشاورزی با تکیه بر اصول نوآوری» تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 سه شنبه 18 شهریور 1399   209  0      

سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان اقتصادی کوثر تفاهم‌نامه‌ای را با هدف «استفاده از ظرفیت‌های موجود طرفین به‌منظور توسعه فعالیت‌های کشاورزی با تکیه بر اصول نوآوری»، «به اشتراک‌گذاری دانش فنی و توان مدیریتی در حوزه کشاورزی با نگاه به زنجیره‌های ارزش‌آفرین در حوزه‌های کسب‌وکارهای ذیربط» و همچنین «کمک به حل مسائل ملی در حوزه‌های مرتبط از جمله توسعه و بهره‌برداری بهینه از منابع آبی» منعقد کردند.
 
«سرمایه‌گذاری‌ مشترک در حوزه کسب‌و‌کارهای کشاورزی و و صنایع تبدیلی مرتبط (دام‌ سبک، دام سنگین، آبزی‌پروری، طیور، تولیدات گیاهی و گلخانه‌ای)»، «همکاری در تحقیق و توسعه و تولید محصولات دانش‌بنیان و سازگار با زیست‌بوم کشور به منظور افزایش امنیت غذایی»، «استفاده از امکانات و ظرفیت‌های تخصصی و دانش‌ موجود به‌منظور هم‌افزایی و خلق ارزش در حوزه کسب‌وکارهای ذیربط»، «ارائه حمایت‌های مالی لازم جهت همکاری و مشارکت در ایجاد ساز و کارهای لازم و تولید محصولات کشاورزی» و «مشارکت در تدوین سیاست‌ها، فرآیند‌ها و دستورالعمل‌های عملیاتی و ساختاری مدیریتی در حوزه کسب‌وکارهای مدنظر» موضوعات درج شده در این تفاهم‌نامه هستند.
 
مدت زمان تفاهم‌نامه  مابین سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان اقتصادی کوثر پنج سال بوده که با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.
 
این تفاهم‌نامه شامل هشت ماده است که به امضای حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی؛ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و مهندس محمدرضا اسکندری؛ رئیس سازمان اقتصادی کوثر رسیده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار