اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

«وقف» راهکاری است برای مساوات و برابری/  حجت‌الاسلام خاموشی در هر سازمانی که حضور داشته باعث تحول شده است

«وقف» راهکاری است برای مساوات و برابری/ حجت‌الاسلام خاموشی در هر سازمانی که حضور داشته باعث تحول شده است

استاندار تهران در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس با اشاره به اینکه «وقف» می‌تواند راهکاری برای مساوات و برابری باشد، گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی بسیار پویا و فعال هستند و در هر سازمانی که بوده‌اند، باعث تحول شده‌اند.

 شنبه 5 مهر 1399   304  0      

انوشیروان محسنی بندپی؛ استاندار تهران در گفت‌وگو با روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر ترویج سنت حسنه «وقف»، اظهار کرد: برخی افراد به دلایل عدم برخورداری فرصت‌های مساوی در جامعه، دچار مشکلاتی می‌شوند بنابراین حمایت از این افراد باید به‌عنوان یک فرهنگ تلقی شود، بر همین اساس «وقف» می‌تواند راهکاری برای مساوات و برابری باشد.
 
وی تصریح کرد: سنت حسنه «وقف» یکی از راهکارهایی است که می‌توان از آن در راستای توسعه، عمران و کمک به همنوعان در جامعه استفاده کرد.
 
استاندار تهران در خصوص تحولات ایجاد شده در سازمان اوقاف و امور خیریه طی دو سال اخیر، گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی بسیار پویا و فعال هستند و در هر سازمانی که بوده‌اند، باعث تحول شده‌اند؛ ایشان در سازمان اوقاف و امور خیریه نیز به خوبی توانسته‌اند، برنامه‌ریزی کنند.
 
محسنی بندپی در پایان با اشاره به اهمیت نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت همزمان با هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: تجربه بدست آمده از دوران هشت سال دفاع مقدس، می‌تواند هدایت‌بخش نسل‌های آینده باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار