اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

برنامه‌ریزی ۵ ساله برای موقوفه پیست آبعلی

برنامه‌ریزی ۵ ساله برای موقوفه پیست آبعلی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند از برنامه‌ریزی ۵ ساله این اداره برای موقوفه پیست آبعلی خبر داد.

 سه شنبه 15 مهر 1399   413  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، امیرحسین روان اظهار داشت: در خصوص پیست آبعلی جلسه‌ای در فرمانداری دماوند برگزار شد که معاون فرماندار، شهردار و شورای شهر دماوند، رئیس اداره ورزش و… حضور داشتند.
 
وی افزود: با توجه به اینکه اوقاف مالکیت زمین پیست را در اختیار دارد و این مالکیت تثبیت شده است، مقرر شد که اداره ورزش و جوانان ظرف یک هفته برنامه‌های در نظر گرفته شده برای فصل زمستان تا پایان سال را به اوقاف ارائه دهد. اگر برنامه‌ها مورد توافق اداره اوقاف و فرمانداری بود، اجرای برنامه بر عهده اداره ورزش و جوانان خواهد بود.
 
روان ادامه داد: ازآنجاکه نظارت اداره ورزش بر موضوع حاکم است، مقرر شد که اگر برنامه مدونی از سوی این اداره ارائه نشود،‌ توافقی مابین اداره اوقاف با شهرداری آبعلی و با نظارت فرمانداری صورت پذیرد تا در ایام زمستان امسال برنامه مدونی برای پیست آبعلی اجرا شود.
 
وی تصریح کرد: این برنامه  موقتا تا پایان امسال است، ولی ازآنجاکه اوقاف برنامه و چشم‌اندازی برای پنج سال آینده این موقوفه تعریف کرده است به دنبال سرمایه‌گذار ذی‌صلاح در سطح ملی هستیم تا بتواند پیست آبعلی را ساماندهی و در سطح کشور و بین‌المللی  مدیریت کند.
 
روان گفت: در این سرمایه‌گذاری اگر هرکدام از دستگاه‌ها اعم از اداره ورزش ، شهرداری و یا بخش خصوصی بهره‌بردار بودند، یک قرارداد مشارکتی با سرمایه‌گذار خواهند نوشت و در قرارداد مشخص می‌شود که بهره‌بردار کدام‌یک از سازمان‌ها یا ارگان‌ها هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار