اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

برنامه‌ریزی ۵ ساله برای موقوفه پیست آبعلی

برنامه‌ریزی ۵ ساله برای موقوفه پیست آبعلی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند از برنامه‌ریزی ۵ ساله این اداره برای موقوفه پیست آبعلی خبر داد.

 سه شنبه 15 مهر 1399   298  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، امیرحسین روان اظهار داشت: در خصوص پیست آبعلی جلسه‌ای در فرمانداری دماوند برگزار شد که معاون فرماندار، شهردار و شورای شهر دماوند، رئیس اداره ورزش و… حضور داشتند.
 
وی افزود: با توجه به اینکه اوقاف مالکیت زمین پیست را در اختیار دارد و این مالکیت تثبیت شده است، مقرر شد که اداره ورزش و جوانان ظرف یک هفته برنامه‌های در نظر گرفته شده برای فصل زمستان تا پایان سال را به اوقاف ارائه دهد. اگر برنامه‌ها مورد توافق اداره اوقاف و فرمانداری بود، اجرای برنامه بر عهده اداره ورزش و جوانان خواهد بود.
 
روان ادامه داد: ازآنجاکه نظارت اداره ورزش بر موضوع حاکم است، مقرر شد که اگر برنامه مدونی از سوی این اداره ارائه نشود،‌ توافقی مابین اداره اوقاف با شهرداری آبعلی و با نظارت فرمانداری صورت پذیرد تا در ایام زمستان امسال برنامه مدونی برای پیست آبعلی اجرا شود.
 
وی تصریح کرد: این برنامه  موقتا تا پایان امسال است، ولی ازآنجاکه اوقاف برنامه و چشم‌اندازی برای پنج سال آینده این موقوفه تعریف کرده است به دنبال سرمایه‌گذار ذی‌صلاح در سطح ملی هستیم تا بتواند پیست آبعلی را ساماندهی و در سطح کشور و بین‌المللی  مدیریت کند.
 
روان گفت: در این سرمایه‌گذاری اگر هرکدام از دستگاه‌ها اعم از اداره ورزش ، شهرداری و یا بخش خصوصی بهره‌بردار بودند، یک قرارداد مشارکتی با سرمایه‌گذار خواهند نوشت و در قرارداد مشخص می‌شود که بهره‌بردار کدام‌یک از سازمان‌ها یا ارگان‌ها هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار