اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

شناسایی 170 نقطه آسیب‌پذیر در سازمان اوقاف/ شکایات با تشکیل «کمیته ارتقای سلامت اداری» کاهش یافته است

شناسایی 170 نقطه آسیب‌پذیر در سازمان اوقاف/ شکایات با تشکیل «کمیته ارتقای سلامت اداری» کاهش یافته است

مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف با اشاره به اینکه طی دو سال اخیر 170 گلوگاه (نقطه) که در سازمان موجب آسیب بود را شناسایی کردیم، گفت: پس از تشکیل «کمیته ارتقای سلامت اداری» و اقدامات پیشگیرانه‌ای که در تمام استان‌ها صورت گرفته، میزان شکایات از سازمان کمتر از گذشته شده است.

 جمعه 25 مهر 1399   205  0      

حجت‌الاسلام والمسلمین شوزب شیری؛ مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با روابط عمومی این سازمان درباره مهمترین فعالیت‌های این اداره کل طی سال‌های اخیر اظهار کرد: طی دو سال اخیر 170 گلوگاه (نقطه) که در سازمان موجب آسیب بود را شناسایی کردیم؛ این نقاط آسیب‌پذیر از نظارت دقیق افراد، گزارشات واصله از استان‌ها و همچنین شکایات مردمی کشف شد.

وی با اشاره به راه‌اندازی «کمیته ارتقای سلامت اداری»، افزود: این کمیته در راستای شناسایی نقاط آسیب‌پذیر تشکیل شده است و 30 عضو دارد و در راستای حل مشکلات در زمینه فساد اداری اقدام می‌کند.

مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف تصریح کرد: یکی از وظایف «کمیته ارتقای سلامت اداری» این است که برنامه‌های درنظر گرفته شده برای حل مشکلات و رسیدگی به نقاط آسیب‌پذیر را بررسی کند و اگر نیاز به اصلاح دارد، این کار نیز صورت گیرد؛ تاکنون در حوزه املاک و اسناد، حوزه مالی و پرسنلی اقدامات خوبی توسط این کمیته انجام شده که خروجی آن در نهایت به نفع سازمان اوقاف بوده است.

حجت‌الاسلام شوزب شیری در خصوص تعداد شکایات از سازمان اوقاف و امور خیریه پس از تشکیل کمیته ارتقای سلامت اداری گفت: پس از تشکیل این کمیته و اقدامات پیشگیرانه‌ای که در تمام استان‌ها صورت گرفته، میزان شکایات کمتر از گذشته شده که دلیل آن هم اصلاح فرآیندها و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار