اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

موقوفه باغ عقیق کرج تبدیل به پارک فناوری می‌شود/ ایجاد اشتغال پایدار و موثر در استان البرز

موقوفه باغ عقیق کرج تبدیل به پارک فناوری می‌شود/ ایجاد اشتغال پایدار و موثر در استان البرز

امین موقوفه لیستر از مبدل شدن باغ عقیق کرج به پارک فناوری خبر داد و گفت: با تولید محصولات دانش‌بنیان، اشتغال پایدار و مؤثر در استان البرز ایجاد خواهد شد.

 سه شنبه 29 مهر 1399   115  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، رضا ایلبیگی احمدسرایی امین موقوفه لیستر در گفتگویی در حاشیه امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان اوقاف و استانداری استان البرز تصریح کرد: طبق سیاست‌های جدید سازمان اوقاف مقرر شد که یکی از رقبات موقوفه لیستر واقع در کرج معروف به باغ عقیق تبدیل به پارک فناوری و محل استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان شود. تمامی تلاش‌ها بر این است با اخذ  مجوز احداث پارک فناوری در این رقبه بتوانیم با تولید محصولات دانش‌بنیان که بعضاً موردنیاز موقوفات سازمان اوقاف هم هستند، نقشی در رونق اقتصاد مقاومتی داشته باشیم.

وی به تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان اوقاف و استانداری استان  البرز اشاره کرد و گفت: بر اساس  این تفاهم‌نامه استانداری البرز ظرفیت خود را برای حمایت از تصمیم سازمان و تبدیل شدن این رقبه  به پارک فناوری به کار می‌گیرد و سازمان هم ظرفیت‌های خودش را به میدان می‌آورد تا بتواند در پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان البرز مؤثر واقع شود.

ایلبیگی تأکید کرد: امیدواریم این کار به ایجاد اشتغال پایدار و مؤثر در استان البرز منتج شود . این استان به دلیل نزدیکی به تهران و قرار گرفتن در شاهراه میانی بیش از 15 استان می‌تواند تأثیرگذاری مثبتی در رشد شرکت‌های دانش‌بنیان داشته باشد.برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار