اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

افتتاح نیروگاه برق خورشیدی 100 کیلوواتی امامزادگان زید و قاسم (ع) ازنا/ دکتر خاموشی: وظیفه مهم اوقاف خدمت‌رسانی به مردم است

افتتاح نیروگاه برق خورشیدی 100 کیلوواتی امامزادگان زید و قاسم (ع) ازنا/ دکتر خاموشی: وظیفه مهم اوقاف خدمت‌رسانی به مردم است

نیروگاه برق خورشیدی 100 کیلوواتی امامزادگان زید و قاسم (ع) ازنا صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان استان لرستان و ارتباط تصویری با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه افتتاح شد.

 چهارشنبه 30 مهر 1399   279  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی در سخنانی در این مراسم گفت:سازمان اوقاف و امور خیریه برای خودش وظیفه  مهمی قائل است که آن وظیفه خدمت‌رسانی به مردم است.
 
وی ادامه داد: این خدمت‌رسانی به مردم وجهه‌های مختلفی دارد. یکی از این وجهه‌ها این است که ما بتوانیم هزینه‌های کشور را کم کنیم و درآمدها را افزایش بدهیم . تلاش ما بر این است که بهره‌وری را در موقوفات بیشتر کنیم تا نفع آن به مردم برسد.
 
خاموشی افزود: انرژی سبز یا انرژی پاک  یا انرژی خورشیدی یک موهبت است که خداوند متعال به ایرانم اسلامی هبه کرده است. در اروپا حدود 100 الی 120 روز بیش و کم در سال آفتاب دارند درحالی‌که  ما در کشورمان قریب 300 روز آفتاب داریم. 
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه یادآور شد: آفتاب انرژی بسیار پرقدرت و ارزانی در اختیار ما قرار می‌دهد . در سازمان اوقاف و امور خیریه یک اندیشه خوبی شکل گرفته که به چند سال گذشته برمی‌گردد که  بر اساس آن در بقاع متبرکه‌ای که زمینه لازم را دارند  نیروگاه برق خورشیدی با همکاری وزارت محترم نیرو و دیگر دست‌اندرکاران تأسیس می‌شود.
 
خاموشی تصریح کرد: امروز حدود بیش از 500 مرکز در بقاع متبرکه ایجاد شده که یا به زیر بار رفته‌اند یا در حال تجهیزند . این انرژی بسیار  ارزان و به‌صرفه است و امیدواریم به موقوفات به مردم و به جریان تولید انرژی در کشور کمک کند.
 
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران تأسیس این نیروگاه گفت:سازمان اوقاف این افتخار را دارد که بتواند از دانش موجود در کشور استفاده وافر را  ببرد .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار