اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

استاندار هرمزگان:وقف می تواند منافع عمومی را تأمین کند

استاندار هرمزگان:وقف می تواند منافع عمومی را تأمین کند

استاندار هرمزگان گفت: وقف می تواند منافع عمومی را تأمین کند و تلاش خوبی که از سوی اوقاف در ایام کرونا صورت گرفته باید همچنان تداوم داشته باشد.

 پنج شنبه 1 آبان 1399   183  0      

 به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان هرمزگان، حجت الاسلام حسین مهدیان مدیرکل اوقاف هرمزگان به مناسبت هفته وقف و به‌منظور ارائه گزارش در خصوص عملکرد اوقاف هرمزگان با دکتر همتی استاندار هرمزگان دیدار کرد.

دکتر فریدون همتی در این دیدار، بهره‌وری از منابع اوقافی را مورد تأکید قرار داد و گفت: سرمایه ها و منابع اوقافی باید شکوفا و از مشارکت مردم و سرمایه گذاران نیز استفاده شود.

 استاندار هرمزگان، انتشار و انعکاس اخبار مربوط به حوزه وقف را به‌عنوان عامل مهم در راستای ترویج این فرهنگ و سنت حسنه مورد تأکید قرار داد و گفت: امروز با توجه به گستردگی حوزه وقف، ظرفیت خوبی به‌ویژه در حوزه دانش بنیان، ساخت مدرسه و ... فراهم شده است که می توان از بستر رسانه، این ظرفیت ها و نیازها را معرفی کرد.

همتی بیان داشت: وقف می تواند منافع عمومی را هم تأمین کند و تلاش خوبی که از سوی اوقاف در ایام کرونا صورت گرفته باید همچنان تداوم داشته باشد.

در این نشست حجت الاسلام مهدیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان نیز گزارشی از فعالیت های این اداره در زمینه فرهنگی، اقتصادی و مقابله با کرونا را ارائه و در پایان از دکتر همتی استاندار هرمزگان به‌واسطه حمایت و ترویج سنت حسنه وقف تقدیر کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار