اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

استاندار هرمزگان:وقف می تواند منافع عمومی را تأمین کند

استاندار هرمزگان:وقف می تواند منافع عمومی را تأمین کند

استاندار هرمزگان گفت: وقف می تواند منافع عمومی را تأمین کند و تلاش خوبی که از سوی اوقاف در ایام کرونا صورت گرفته باید همچنان تداوم داشته باشد.

 پنج شنبه 1 آبان 1399   42  0      

 به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان هرمزگان، حجت الاسلام حسین مهدیان مدیرکل اوقاف هرمزگان به مناسبت هفته وقف و به‌منظور ارائه گزارش در خصوص عملکرد اوقاف هرمزگان با دکتر همتی استاندار هرمزگان دیدار کرد.

دکتر فریدون همتی در این دیدار، بهره‌وری از منابع اوقافی را مورد تأکید قرار داد و گفت: سرمایه ها و منابع اوقافی باید شکوفا و از مشارکت مردم و سرمایه گذاران نیز استفاده شود.

 استاندار هرمزگان، انتشار و انعکاس اخبار مربوط به حوزه وقف را به‌عنوان عامل مهم در راستای ترویج این فرهنگ و سنت حسنه مورد تأکید قرار داد و گفت: امروز با توجه به گستردگی حوزه وقف، ظرفیت خوبی به‌ویژه در حوزه دانش بنیان، ساخت مدرسه و ... فراهم شده است که می توان از بستر رسانه، این ظرفیت ها و نیازها را معرفی کرد.

همتی بیان داشت: وقف می تواند منافع عمومی را هم تأمین کند و تلاش خوبی که از سوی اوقاف در ایام کرونا صورت گرفته باید همچنان تداوم داشته باشد.

در این نشست حجت الاسلام مهدیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان نیز گزارشی از فعالیت های این اداره در زمینه فرهنگی، اقتصادی و مقابله با کرونا را ارائه و در پایان از دکتر همتی استاندار هرمزگان به‌واسطه حمایت و ترویج سنت حسنه وقف تقدیر کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار