اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی در دماوند همزمان با دهه وقف/ توزیع بسته‌های حمایتی تا پایان سال ادامه دارد

توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی در دماوند همزمان با دهه وقف/ توزیع بسته‌های حمایتی تا پایان سال ادامه دارد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دماوند از توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی توسط این مجموعه همزمان با دهه وقف خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، توزیع بسته‌های حمایتی اعم از معیشتی و بهداشتی تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

 جمعه 2 آبان 1399   109  0      

امیرحسین روان؛ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دماوند در گفت‌وگویی درباره توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی در سطح شهرستان دماوند اظهار کرد: در راستای فرامین مقام معظم رهبری و کمک‌های مومنانه از ابتدای شیوع ویروس کرونا توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی در دماوند آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ۷۰۰ بسته معیشتی توسط اداره اوقاف و امور خیریه دماوند همزمان با دهه وقف در بین نیازمندان شهرستان توزیع می‌شود، تصریح کرد: با توزیع این بسته‌ها، تعداد بسته‌های توزیع شده معیشتی در شهرستان دماوند به عدد یک هزار و ۵۰۰ بسته می‌رسد.


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دماوند با اشاره به همکاری فرمانداری، دفتر امام جمعه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در توزیع بسته‌های معیشتی در این شهرستان، افزود: تعدادی از این بسته‌ها با حمایت بخشداری در رودهن نیز توزیع خواهد شد.

روان در پایان خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، توزیع بسته‌های حمایتی اعم از معیشتی و بهداشتی توسط اداره اوقاف و امور خیریه دماوند تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار