اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

اسامی 51 دانش‌آموز برگزیده پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز

اسامی 51 دانش‌آموز برگزیده پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز

همایش ملی دانش‌آموزی پنجاه و هشتمین سال اهدای جایزه بنیاد فرهنگی البرز با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی، نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجواد حاج‌ علی‌اکبری نماینده ولی‌فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان صبح امروز به‌صورت ویدئوکنفرانس و ارتباط تصویری هم‌زمان در تهران و ۲۰ مرکز استان برگزار شد.

 سه شنبه 6 آبان 1399   135  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، اسامی دانش‌آموزان برگزیده پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز به شرح زیر است:
 
دوره اول متوسطه
1          امیر محسن نجفی آذربایجان غربی
2          رضا دلیر اردبیل
3          افرا حاجی مرادی اصفهان
4          فاطمه صیقلی کومله البرز
5          مبین شکری ایلام
6          اطهر معصومیب وشهر
7          نسترن نصریان تهران
8          آیه اسمعیلی تهران
9          زهرا مسعودی مرغملکی چهارمحال و بختیاری
10       فاطمه سادات خاکساری خراسان جنوبی
11       مهدیس میرزائی خراسان رضوی
12       نسترن فرهادی خراسان شمالی
13       ابوالفضل دلفی زاده خوزستان
14       مبینا مؤذن سمنان
15       دیانا جمال زهی سیستان و بلوچستان
16       مینو غفاری فارس
17       فرزانه حبیب نژاد قزوین
18       زهرا فلاح پور قم
19       سیده ستایش حسینی کردستان
20       آریسا سبزه زار کرمان
21       مهراوه اکبری مازندران
22       موصولو موسوی مرکزی
23       امیر مهدی جعفری هرمزگان
24       ستایش اسکندری همدان
25       کیمیا نقش تبریزی همدان
26       نگار کارگر یزد
دوره دوم متوسطه (رشته ریاضی فیزیک)
1          یلدا سواری اصفهان
2          محدثه ناطقی شهرستانهای استان تهران
3          مرضیه افشار شهرستانهای استان تهران
4          امیر حسین جانفزا مازندران
5          سروش شرافت بفروئی یزد
دوره دوم متوسطه (رشته علوم تجربی)
1          آمنه بیدیان اردبیل
2محمد جواد رضوانی خراسان جنوبي
3          موژان پهلوانی کردستان
4          میترا سیبی کردستان
5          مبینا وطن خواه هرمزگان
دوره دوم متوسطه (رشته علوم انسانی)
1          آیلین خدایاری صومعه البرز
2          مریم اکبری سریزدی البرز
3          امینه سادات اردوان
4          ملیکا علمشاهی قزوین
5          پریا ملا حسینی مرکزی
دوره دوم متوسطه (شاخه فنی و حرفه‌ای)
1          مجتبی جعفری مشکول شهرستانهای استان تهران
2          نیلوفر رستمی سرمور خوزستان
3          علی زند قم
4          صدف طاهری کردستان
5          سمیرا فولادی کرمان
دوره دوم متوسطه (شاخه کاردانش)
1          حسین امینی اصفهان
2          مهسا شامحمدی تهران
3          فاطمه زهرا امیری خراسان رضوی
4          شاهو مرادی کردستان
5          فاطمه ابراهیمی کرمان
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار