اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت 13 آبان/ طاغوت بزرگ را به استیصال واداشته‌ایم

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت 13 آبان/ طاغوت بزرگ را به استیصال واداشته‌ایم

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی به مناسبت سیزدهم آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی تاکید کرد استیصال طاغوت بزرگ بعد از اعمال بی‌سابقه‌ترین تحریم‌ها علیه ملت شریف ایران دلیلی است بر به سرآمدن دوران نظام سلطه و جهان تک‌قطبی.

 دوشنبه 12 آبان 1399   77  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام آمده است:

استکبارستیزی یکی از آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی است که پس از گذشت چهل سال و اندی از عمر این انقلاب شکوهمند به طفیلی رهبری هوشمندانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نه تنها رنگ نباخته است بلکه روز به روز در حال پررنگ‌تر شدن است.

اگر روزگاری ملت شریف ایران در مقابل طاغوت کوچکی همچون شاه پهلوی ایستادند و سرنگونش کردند امروز همان مردم در مقابل بزرگترین طاغوت دنیا که از هر قدرتی انتظاری جز تسلیم و کرنش در مقابل خویش ندارد قد علم کرده‌اند که بگویند عزت یک ملت قابل معامله نیست.

امروز استیصال و واماندگی آمریکای جنایتکار از وضع تحریم‌های شتابزده و چندباره و تکراری علیه ملت شریف ایران پیداست.

13 آبان سال 1358 دانش آموزان و دانشجویان علیه جواسیس و شیاطین آمریکایی به پا خاستند که بگویند ما ملت مستقلی هستیم که سر تعظیم در مقابل هیچ ابرقدرتی فرو نمی‌آوریم. آری؛ امروز آرمان آنها به ثمر نشسته و دنیا نظاره‌گر ایستادگی ملت بزرگ ایران در مقابل نظام سلطه است.

سازمان اوقاف و امور خیریه سیزدهم آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی می‌دارد و تاکید می کند استیصال طاغوت بزرگ بعد از اعمال بی‌سابقه‌ترین تحریم‌ها علیه ملت شریف ایران دلیلی است بر به سرآمدن دوران نظام سلطه و جهان تک‌قطبی.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار