اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

مسابقات بین المللی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

آغاز به کار چهل و سومین  دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش بانوان/رقابت نمایندگان شش استان در روز اول

آغاز به کار چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش بانوان/رقابت نمایندگان شش استان در روز اول

چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش بانوان از امروز به صورت ویدئوکنفرانس در سالن اجتماعات ساختمان شهید سلیمانی سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شد که نمایندگان شش استان در روز اول مسابقات به رقابت با هم می پردازند.

 یک شنبه 18 آبان 1399   299  0      

 به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ، چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در بخش بانوان از صبح امروز، ۱۸ آبان‌ماه به صورت ارتباط تصویری با مراکز استانها آغاز شده و تا روز جمعه ۲۳ آبان‌ماه ادامه دارد. 
 
در بخش بانوان ۱۴۹ شرکت‌کننده از سراسر کشور در رشته‌هایی همچون قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء و حفظ ۱۰ جزء به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
 
این گزارش می افزاید: شرکت‌کنندگان هر استان با استقرار در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان محل سکونت به صورت ویدئوکنفرانس با هیئت داوران مستقر در تهران، ارتباط برقرار می‌کنند.
 
در روز نخست این مسابقات نمایندگان استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، قزوین، لرستان و مرکزی بر اساس زمان‌بندی اعلام شده رقابت خود را انجام می‌دهند.
 
در بخش بانوان چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن تیم داوری ۱۸ نفره‌ای به امر قضاوت می‌پردازند و سرپرستی این تیم را حوریه عقبایی بر عهده دارد. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر