اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

چهارمین دوره مسابقه عکس «سوگواره شور حسینی» برگزار می‌شود

چهارمین دوره مسابقه عکس «سوگواره شور حسینی» برگزار می‌شود

چهارمین دوره مسابقه عکس «سوگواره شور حسینی» در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی اباعبدالله الحسین (ع) برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا روز سه‌شنبه 27 آبان در این مسابقه ثبت‌نام کنند.

 شنبه 24 آبان 1399   115  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، چهارمین دوره مسابقه عکس «سوگواره شور حسینی» در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی اباعبدالله الحسین (ع) و اصحاب با وفای ایشان و همچنین ثبت هنری جلوه‌هایی از فرهنگ عزاداری و ایثار مردم در این ایام کرونایی (ماه‌های محرم و صفر) برگزار می‌شود.
 
این مسابقه با همت دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت معاونت امور هنری و همکاری مراکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی برای کارکنان، خانواده‌های آنان و همچنین عموم علاقمندان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
 
علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه که با محوریت «جلوه های  ایثار عزاداران حسینی در محرم و صفر» برگزار می‌شود، تا روز سه‌شنبه 27 آبان ماه به نشانی‌های Marouf.farhang.gov.ir، Farhang.gov.ir، Shorehosseini.farhang.gov.ir مراجعه کنند.
 
6 موضوع این مسابقه عبارتند از: «عکس آزاد و خلاقانه پیرامون نشانه های سوگواری در محرم و صفر»، «جلوه‌های ایثار عزاداران حسینی در عرصۀ جهاد سلامت»، «ایثار، بخشش و مشارکت مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام سوگواری سالار شهیدان و اربعین حسینی»، «فرهنگ بومی مردم در عزاداری های حسینی»، «جلوه‌هایی از بزرگداشت اربعین حسینی»، «آداب سوگواری های حسینی در میان ملل و ادیان مختلف».
 
در بخش اول و دوم مسابقه به نفرات اول تا پنجم به ترتیب مبلغ 10میلیون ریال، 8 میلیون ریال، 6 میلیون ریال، 4 میلیون ریال و 3 میلیون ریال و به نفرات پنجم تا دهم  هر یک مبلغ 2 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌شود؛ همچنین آثار برگزیده به‌صورت یک مجموعه چاپ و منتشر خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار