اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

مسابقات قرآن موجب انگیره و فعالیت بیشتر قرآنیان می شود

مسابقات قرآن موجب انگیره و فعالیت بیشتر قرآنیان می شود

طاهره نائبی موحد مقام اول حفظ کل چهل و سومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در گفتگویی برگزاری مسابقات قرآن را موجب ایجاد انگیزه و فعالیت بیشتر فعالان قرآنی دانست.

 دوشنبه 26 آبان 1399   157  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از کردستان،طاهره نائبی موحد مقام اول رشته حفظ کل چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سطح این دوره از رقابت ها را بسیار بالا دانست و گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و برگزاری آنلاین مسابقات این دوره تفاوت های زیادی با دوره های قبل داشت و این موضوع کار را برای متسابقین سخت تر می کرد.

وی با اشاره به تفاوت های این دوره از رقابت ها بیان داشت: در رشته حفظ کل، مسابقات به صورت یک مرحله ای برگزار شد و پرسش ۳ سوال ۱۵ سطری به نحوی رقابت در زمینه استقامت ذهن و توانایی های تجویدی و فنی حافظان کل بود. 

نائبی موحد با بیان سابقه حضور خود در مسابقات ادامه داد: پیش از این ۲ بار در رشته های حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل و چندین بار در رشته تواشیح موفق به کسب مقام اول مسابقات کشوری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه شده بودم و در دو سال اخیر با تمرین روش جدید تثبیت حفظ، خود را برای حضور موفق در این دوره از رقبات ها آماده کردم.

طاهره نائبی موحد مسابقات قرآن کریم را موجب پیشرفت تکنیکی قاریان و حافظان قرآن کریم دانست و گفت: برگزاری مسابقات قرآن کریم باعث ایجاد انگیزه می شود و به عنوان یک نیروی محرکه موجبات فعالیت و تلاش بیشتر فعالان قرآنی برای ارتقاء دانسته های قرآنی خود فراهم می کند.

وی مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف را مهمترین رقبات های کشور دانست و گفت: امیدوارم در آینده زمینه لازم برای حضور بنده در رقابت های بین المللی و حضور سایر خواهران قرآنی استان در رتبه های برتر کشوری فراهم شود. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار