اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

معاون سازمان اوقاف: فرهنگ بسیجی فرهنگ خدمت صادقانه به مردم است/توزیع 500هزار بسته حمایتی در هفته بسیج

معاون سازمان اوقاف: فرهنگ بسیجی فرهنگ خدمت صادقانه به مردم است/توزیع 500هزار بسته حمایتی در هفته بسیج

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با تأکید بر ضرورت گرامیداشت یاد بزرگ سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی در ایام هفته بسیج گفت: فرهنگ بسیج فرهنگ خدمت و تلاش صادقانه به مردم و خمیرمایه ارتقاء عملکرد و پیشرفت در کارها و مأموریت‌های اداری و سازمانی است.

 سه شنبه 27 آبان 1399   153  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا عادل در نشست شورای فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه با گرامیداشت یاد و خاطره فرمانده بزرگ جبهه مقاومت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی که اسوه و سرمشق بسیجیان عالم بودند تصریح کرد: بزرگداشت فرهنگ و تفکر بسیجی باید همراه با گرامیداشت یاد سردار دل‌ها سردار حاج قاسم سلیمانی باشد تا اثربخشی این برنامه‌ها افزون‌تر شود.

وی لازمه ارتقاء فرهنگ‌سازمانی را بهره‌گیری از فرهنگ و اندیشه بسیجی دانست و تأکید کرد: برای ارتقاء سطح عملکرد و پیشرفت در امور جاری و حرکت جهادی نیازمند بهره‌گیری از فرهنگ و تفکر بسیجی هستیم.

در این نشست همچنین اسکندری فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان اوقاف گفت: همه ما مدیون فرهنگ بسیجی هستیم و در هر مسئولیتی می‌باید قدردان فرهنگ و اندیشه بسیج باشیم و البته بسیج و بسیجی بودن فرصتی برای خدمت گذاری صادقانه و خالصانه به مردم است.

وی تأکید کرد: در دوره جدید فعالیت حوزه مقاومت بسیج سازمان اوقاف سعی می‌کنیم با استفاده از تمامی ظرفیت‌های سازمان در ارتقاء فرهنگ و تفکر و اندیشه بسیجی در راستای خدمت به مردم و حرکت مؤثر سازمانی بکوشیم.

رضا معممی مقدم مدیرکل امور اجتماعی و مشارکتهای سازمان اوقاف نیز در این نشست از توزیع 500هزار بسته حمایتی با هدف حمایت از نیازمندان در ایام هفته بزرگداشت بسیج با استفاده از عواید موقوفات و مشارکت خیران خبر داد و گفت: تا کنون اعتبار لازم برای تهیه 220 هزار بسته فراهم شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر