اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

رونمایی از  پوستر جشنواره فرهنگی هنری وقف در استان هرمزگان

رونمایی از پوستر جشنواره فرهنگی هنری وقف در استان هرمزگان

با حضور نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان از پوستر جشنواره فرهنگی هنری وقف رونمایی شد.

 شنبه 8 آذر 1399   178  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده اظهار داشت: استان هرمزگان به عنوان یکی از استان های برگزیده در برگزاری جشنواره فرهنگی هنری وقف است که فعالیت بسیار ارزنده و قابل تحسین است .
وی عنوان کرد : امروز حرکت مقدس و مبارک جشنواره فرهنگی هنری وقف در استان هرمزگان رونمایی شد که فصل جدیدی در رویکرد تبلیغ وقف خواهد بود. 
امام جمعه شهرستان بندرعباس با بیان اینکه مخاطبین این برنامه فرهنگی نخبگان اهل ادب و فرهنگ هستند تصریح کرد : نقش نخبگان در جامعه به عنوان مرجع است .
عبادی زاده بیان کرد : امید است نه تنها نخبگان بلکه قطعا در آینده نزدیک توده اقشار  مردم برای گسترش فرهنگ وقف ورود کنند .
وی خاطرنشان کرد : وقف موضوعی است که در جامعه جاری است و مردم نیز باید وقف را  با نگاهی دقیق تری دنبال کنند .
حجت الاسلام مهدیان مدیرکل اوقاف هرمزگان گفت : سازمان اوقاف هرساله در راستای تبلیغ و ترویج و نهادینه کردن سنت حسنه وقف، جشنواره ملی فرهنگی هنری «وقف، چشمه همیشه جاری» را برگزار می‌کند.
وی تصریح کرد: در گذشته جشنواره ملی «وقف، چشمه همیشه جاری» به‌صورت متمرکز در سازمان اوقاف برگزار می‌شد اما امسال بخش‌های مختلف این جشنواره در چند استان اجرایی می‌شود که در همین راستا، دبیرخانه‌های تخصصی بخش چندرسانه‌ای، فضای مجازی، خبر و رسانه، آثار پژوهشی، عکس، هنرهای تجسمی، خوشنویسی و آثار ادبی در استان‌های مختلف تشکیل شده است.
مدیرکل اوقاف هرمزگان ادامه داد: استان‌های داری ظرفیت با توجه به عملکرد گذشته‌شان برای برگزاری بخش‌های مختلف این جشنواره انتخاب شده‌اند و استان هرمزگان نیز برگزاری بخش ادبی آن را عهده‌دار است، از این رو دبیرخانه تخصصی آثار ادبی جشنواره در امامزاده سیدمظفر بندرعباس راه‌اندازی شده و جلسات متعددی را برای پیشبرد آن برگزار کرده است.
وی بیان کرد:  علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا پایان فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ در رشته‌های شعر نو و کلاسیک، داستان کوتاه، قطعه ادبی و دل نوشته به آدرس دبیرخانه بخش ادبی جشنواره واقع در امامزاده سیدمظفر بندرعباس ارسال کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار