اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

آغاز ‌پخش تلویزیونی و داوری اجرای شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآن + جدول پخش

آغاز ‌پخش تلویزیونی و داوری اجرای شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآن + جدول پخش

چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با پخش اجرای نمایندگان استان‌های اصفهان، بوشهر، آذربایجان غربی و ایلام از شبکه قرآن سیما امروز؛ پانزدهم آذر آغاز می شود.

 شنبه 15 آذر 1399   457  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، پخش تلویزیونی و داوری همزمان اجرای شرکت‌کنندگان در چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن از شامگاه شنبه، ۱۵ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

براساس برنامه زمانی اعلام شده از سوی معاونت مسابقات مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، پخش و داوری مسابقات به غیر از روزهای ۲۱ و ۲۲ آذرماه در سایر روزها از ساعت ۱۹ شروع و ساعت ۲۳:۳۰ پایان خواهد یافت.

در روز ۲۰ آذر‌ماه این مسابقات در نوبت ۱۳ تا ۱۷ و ۱۹ تا ۲۳:۳۰ در جریان خواهد بود. در تاریخ ۲۱ آذرماه که روز اختتامیه مسابقات است، پخش مسابقات از ساعت ۸ آغاز می‌شود.

در برنامه اعلام شده استان‌های تهران (۱۹ آذرماه) و خراسان رضوی (۱۶ آذر‌ماه) هر کدام یک روز از پخش تلویزیونی را به خودشان اختصاص داده‌اند که این‌ موضوع نشان‌دهنده پرتعداد بودن نمایندگان این استان‌ها در رقابت‌های دوره چهل‌وسوم است. در مقابل، اجرای نمایندگان شش استان لرستان، کردستان، کرمانشاه، خراسان شمالی، مرکزی و چهارمحال و بختیاری نیز در یک روز (۲۰ آذرماه) پخش خواهد شد که به نظر می‌رسد، کمترین تعداد شرکت‌کنندگان در مسابقات را داشته باشند.

مسابقات با پخش اجرای نمایندگان استان‌های اصفهان، بوشهر، آذربایجان غربی و ایلام در روز ۱۵ آذرماه آغاز و با پخش اجرای نمایندگان استان‌های یزد، همدان، کرمان و هرمزگان ۲۱ آذرماه به پایان می‌رسد.‌
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار