اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

اجرای کمک های مومنانه طرح شهید قاسم سلیمانی در استان آذربایجان غربی

اجرای کمک های مومنانه طرح شهید قاسم سلیمانی در استان آذربایجان غربی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی : طرح شهید سلیمانی در ادامه کمک های مومنانه در راستای حمایت از اقشار کم بضاعت و آسیب دیده از بیماری کرونا اجرا می شود.

 شنبه 6 دی 1399   123  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین ناصر جوانبخت، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در گفتگو با صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی گفت : با توجه به نزدیکی ایام شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، سازمان اوقاف برنامه های ویژه ای را جهت این ایام در نظر گرفته که یکی از این طرح ها، طرح شهید سلیمانی است که ادامه کمک های مومنانه در راستای حمایت از اقشار کم بضاعت و آسیب دیده از بیماری کرونا است.
 
وی با بیان اینکه علاوه بر توزیع بسته های معیشتی، توزیع بسته‌های بهداشتی و طبخ غذا هم در قالب طرح شهید سلیمانی در استان در حال اجرا است، افزود: تلاش می‌شود تا این بسته‌های معیشتی با کمک مراکز افق مستقر در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان به دست نیازمندان واقعی برسد.
وی در ادامه بیان کرد : از اول آذر ماه که طرح شهید سلیمانی اجرا شد ، ۴۴۰ بسته یلدای مهربانی ،۴۰۰۰ پرس غذای گرم ، ۴۳ میلیون تومان مساعدت مالی ، ۷۲۰۰۰ عدد ماسک و ۱۴۱۵ سبد کمک معیشتی از محل نیات موقوفات استان تهیه و توزیع شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار