اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

برگزاری ۴۰ محفل انس با قرآن کریم به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمانشاه

برگزاری ۴۰ محفل انس با قرآن کریم به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمانشاه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه گفت: ۴۰ محفل انس با قرآن کریم در استان کرمانشاه به صورت حضوری و غیرحضوری به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار می‌شود.

 شنبه 6 دی 1399   144  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از کرمانشاه، نشست رسانه ای مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اصحاب رسانه به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
حجت الاسلام محمد صالحی در این نشست بیان داشت: ویژه برنامه های بسیاری برای برگزاری در این ایام داشتیم ولی وضعیت ویروس کرونا در جامعه باعث شد که در برگزاری این برنامه ها تجدیدنظر داشته باشیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: یکی از برنامه هایی که ان شاء الله امسال با حضور پرشور فعالان قرآنی در کرمانشاه برگزار می شود، برپایی 40 محفل انس با قرآن کریم به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و چهلم شهید محسن فخری زاده است.
حجت الاسلام صالحی در ادامه اظهار داشت: این محفل های انس با قرآن کریم در حوزه های علمیه، مساجد، بقاع و امامزادگان استان، مراکز نظامی، موسسات قرآنی و ...  کرمانشاه با شور خاصی برگزار خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه ادامه داد: برگزاری این محافل انس با قرآن کریم به دو صورت حضوری و غیرحضوری در سطح استان کرمانشاه برگزار می شود و در محفل هایی که به صورت حضوری برگزار می گردد، شرکت کنندگان ملزم به رعایت فاصله اجتماعی هستند.
این استاد حوزه علمیه استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: هدف از برگزاری این محافل انس با قرآن کریم زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای این انقلاب است، زیرا شهیدان با قرآن کریم که کلام خداوند متعال است، انس ویژه ای داشته اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار