اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

توزیع ۱۲ هزار بسته معیشتی از عواید موقوفات مازندران در طرح شهید سلیمانی

توزیع ۱۲ هزار بسته معیشتی از عواید موقوفات مازندران در طرح شهید سلیمانی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع ۱۲ هزار بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی در استان خبر داد

 شنبه 6 دی 1399   112  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان مازندران، حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در گفت‌وگویی با اشاره به فعالیت گسترده اوقاف در بحث محرومیت‌زدایی و توجه به نیازمندان در زمان شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا اوقاف مازندران با توجه به موقوفاتی که در اختیار داشت در چندین مرحله اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی کرده است.
وی با بیان اینکه بسته‌های معیشتی در قالب کمک‌های مومنانه از محل عواید موقوفات مرتبط تهیه می‌شود، افزود: ارزش هر بسته بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان می‌باشد که در کنار آن بسته‌های بهداشتی مانند ماسک و محلول ضدعفونی کننده نیز وجود دارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به نزدیکی سالروز شهادت سردار سلیمانی و گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام عنوان کرد: به همین منظور طرح شهید سلیمانی همزمان با سراسر کشور توسط ادارات اجرایی اوقاف و امور خیریه مازندران در شهرستان‌ها آغاز شده است.
حیدری از توزیع ۱۲ هزار بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی در مازندران خبر داد و گفت: این بسته‌ها از محل عوائد موقوفات، کمک‌های خیرین و نذورات مردمی تهیه و بین نیازمندان و مددجویان توزیع خواهد شد.
وی با بیان اینکه مراکز افق آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص مازندران پای کار اجرای طرح شهید سلیمانی هستند، گفت: هدف از اجرای این طرح گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی و اجرای نیت موقوفات در راستای محرومیت‌زدایی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار