اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

اوقاف مهمترین سازمان و نهاد در حوزه اقتصادی و فرهنگی و عقیدتی در اسلام

اوقاف مهمترین سازمان و نهاد در حوزه اقتصادی و فرهنگی و عقیدتی در اسلام

معاون امور مجلس و استانهای سازمان اوقاف و امور خیریه: اوقاف مهمترین سازمان و نهاد در حوزه اقتصادی و فرهنگی و عقیدتی در اسلام است.

 شنبه 6 دی 1399   320  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از لرستان، حجت الاسلام نوری زاده معاون امور مجلس سازمان اوقاف وامور خیریه در دیدار با کارکنان اداره کل اوقاف لرستان گفت: اوقاف مهمترین سازمان و نهاد در حوزه اقتصادی و فرهنگی و عقیدتی در اسلام است.
معاون امور مجلس اوقاف با بیان این مطلب که اوقاف یک نهاد مردمی است که ریشه در باورها و اعتقادات مردم دارد و باید مردمی بماند افزود: موقوفات جدید با نیت ها و نیاز های جدید توسط واقفین در حال انجام است. امیدوارم این دستاورد عظیم توسط ما مسئولان و متولیان وقف حفظ و حراست شود. وقف در حوزه علم و دانش،خرید وسایل پزشکی، رسیدگی به وضعیت معیشتی و تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان و طلاب و در حوزه فن آوریهای نو و دانش بنیان و از جمله نیاز های جدید جامعه برای ایجاد موقوفات جدید است. 
حجت الاسلام نوری زاده ابراز داشت: بعد از شهادت شهید فخری زاده، وقف در حوزه تحقیقات هسته ای هم داشته ایم به هرحال در توسعه و تعمیم فرهنگ وقف باید بکوشیم. و در حفظ موقوفات این امانتهای الهی که توسط مردم با اعتقاد و مخلص به ارمغان آمده است باید مسئولین اوقاف و متولیان و امناء تلاش نمایند .
وی در ادامه اظهار داشت:مهمترین سرمایه ما اعتماد ملی و مردمی است.
نوری زاده در پایان گفت:ظرفیت وقف ظرفیت بی بدیلی است که در بسیاری از حوزه ها می تواند بکار گیری شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار