اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

مجلس لوایح که موجب موقوفه‌خواری شود را تصویب نمی‌کند

مجلس لوایح که موجب موقوفه‌خواری شود را تصویب نمی‌کند

نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رعایت مسائل شرعی در حفظ موقوفات و جلوگیری از هرگونه موقوفه‌خواری تاکید کرد و گفت: قطعا در مجلس شورای اسلامی لوایح خلاف شرع اسلام که به موقوفات صدمه بزند و موجب موقوفه‌خواری شود، تصویب نخواهد شد.

 شنبه 13 دی 1399   200  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان مازندران، نشست مشترک روسای ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های نور، بلده و محمودآباد با سعید فرزانه نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی برگزار
شد.

نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن قدردانی از خدمت رسانی اوقاف به محرومان و توزیع بسته های معیشتی در ایام کرونا اظهار کرد: جلب رضایتمندی مردم در امور اداری و اجرای دقیق نیات واقفین خیراندیش باید مورد توجه باشد.

سعید فرزانه بر ضرورت رعایت مسائل شرعی در حفظ موقوفات و جلوگیری از هرگونه موقوفه‌خواری تاکید کرد و
افزود: قطعا در مجلس شورای اسلامی لوایح یا طرح‌های خلاف شرع اسلام که به موقوفات صدمه بزند و موجب موقوفه‌خواری شود، تصویب نخواهد شد.

نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بعضی موارد اختلافی در حوزه موقوفات باید طبق نظر شرعی تصمیم‌گیری شود و در این زمینه شورای محترم نگهبان با حضور فقها و آیات عظام به‌عنوان صاحب نظر و حل و فصل اختلافات حقوقی می‌توانند نقش‌آفرینی کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار