اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

ثبت وقف جدید با نیت ترویج مکتب «حاج قاسم سلیمانی»

ثبت وقف جدید با نیت ترویج مکتب «حاج قاسم سلیمانی»

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان از ثبت وقف جدید در کشور با نیت ترویج مکتب «حاج قاسم سلیمانی» در شهرستان لاهیجان به ارزش یک میلیارد تومان خبر داد.

 یک شنبه 14 دی 1399   202  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان گیلان، حجت الاسلام ستار علیزاده با اعلام این خبر اظهار کرد: «حاج حسن صادقی» نیکوکار لاهیجی وقف جدیدی را در کشور با نیت ترویج مکتب «حاج قاسم سلیمانی» در لاهیجان به ثبت رساند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان افزود: تبلیغ و ترویج مکتب حاج قاسم، برگزاری مراسم ایام شهادت سردار سلیمانی و حضرت زهرا (سلام الله) و شهدای جبهه مقاومت از نیات این موقوفه است.

وی با بیان اینکه این نیکوکار لاهیجان ملک مسکونی به مساحت ۲۷۰ متر را وقف کرد، گفت: ارزش این ملک، یک میلیارد تومان برآورد شده است.

علیزاده سنت حسنه وقف را یک سنت متعالی و معطوف به نیازهای زمان خواند و خاطرنشان کرد: در طول تاریخ هر جا نیازی در جامعه اسلامی احساس شده، سنت حسنه وقف برای رفع آن نیاز وارد میدان شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به نیاز امروز جامعه جهانی به مقاومت در برابر استکبار و تفکر قلدرمابانه زورمداران ، اظهار کرد: وقف با نیت ترویج مکتب حاج قاسم در واقع لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برای زمینه سازی ظهور موعود امم است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار