اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س)

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س)

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی شهادت صدیقه کبری ؛حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها را به همه ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام و تسلیت گفت و تبیین سیره فاطمی را در ترویج سنت حسنه وقف و امور خیریه بسیار موثر برشمرد.

 شنبه 27 دی 1399   257  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام آمده است: 
 
در عظمت و شخصیت والای حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها همین بس که سوره‌ای از قرآن کریم که هر آیه‌اش دریایی از حکمت است به ایشان اختصاص داده شده.
 
به گفته جمیع مفسران اهل تعمق و تدقیق، مصداق کلمه پرمعنی و پرمغز کوثر در قرآن کریم منحصر به وجود پربرکت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و فرزندان ایشان است. 
 
دخت مکرمه پیامبر اسلام به فرموده خود خداوند خیر کثیر است و این کثرت نیز خود همواره و بی‌وقفه در حال کثیر شدن است. از همین روست که زندگی کوتاه فاطمه زهرا سلام‌الله علیها مملو از خیر و برکتی است که تا به امروز و حتی تا فرداهایی که هنوز فرا نرسیده جاری و ساری است و چه معجزه‌ای از این بزرگتر؟
 
آن گل یاس نبوی با همه عمر کمش به گواهی تاریخ در زمینه صدقات و موقوفات ید طولایی داشته است. سنت حسنه وقف نیز بی‌ارتباط با خیر کثیر و نامیرا یا همان کوثر نیست.
 
سازمان اوقاف و امور خیریه شهادت صدیقه کبری؛ حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها را به همه ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام تسلیت می‌گوید و تبیین و تبلیغ سیره فاطمی را در ترویج سنت حسنه وقف و امور خیریه بسیار موثر ارزیابی می‌کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار