اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

نشست طرح اقدام ملی مسکن شهر اراک در سازمان اوقاف برگزار شد+ تصاویر

نشست طرح اقدام ملی مسکن شهر اراک در سازمان اوقاف برگزار شد+ تصاویر

نشست طرح اقدام ملی مسکن شهر اراک با حضور استاندار استان مرکزی و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در ساختمان شهید سلیمانی این سازمان برگزار شد.

 شنبه 11 بهمن 1399   335  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، نشست طرح اقدام ملی مسکن شهر اراک امروز (۱۱ بهمن) در راستای رسیدن به توافق نهایی فی مابین مسئولان استان مرکزی و سازمان اوقاف و امور خیریه برای شروع این طرح ملی در ساختمان شهید سلیمانی این سازمان برگزار شد.


این نشست با حضور «حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی» رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، «سیدعلی آقازاده» استاندار استان مرکزی، «مهدی پندار» معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف، «محمدجواد ابوالحسینی» مدیرکل نظارت فنی بر اماکن مذهبی و موقوفات سازمان اوقاف، «حجت‌الاسلام عبدالله واحدی» مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی، «احمد مرزبان» مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی و جمعی از مسئولین سازمان اوقاف و استان مرکزی برگزار شد.

حاضرین در این نشست به تبادل نظر و بیان نکاتی پیرامون طرح اقدام ملی مسکن شهر اراک پرداختند.

در انتهای این نشست با اعلام نظر رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و استاندار استان مرکزی، بنا شد تا با بررسی کارشناسان سازمان اوقاف و استان مرکزی، تدوین تفاهم‌نامه انجام گیرد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار