اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

مرحله نهایی مسابقات بین‌المللی قرآن به مدت پنج شب در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود

مرحله نهایی مسابقات بین‌المللی قرآن به مدت پنج شب در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در نشست ستاد برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از برگزاری مرحله نهایی مسابقات بین‌المللی قرآن به مدت پنج شب در سالن سوره حوزه هنری خبر داد.

 سه شنبه 14 بهمن 1399   265  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، مهدی قره شیخلو رئیس مرکز امور قرآنی این سازمان در نشست ستاد برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با بیان اینکه برگزاری مسابقات کشوری قرآن کریم به‌صورت مجازی موردپذیرش و استقبال مردم و جامعه قرآنی قرار گرفت، گفت: حدود 200 هزار نفر در مسابقه پیامکی شبکه قرآن شرکت کردند.همچنین حدود دو و نیم میلیون بازدید در فضای مجازی داشتیم که حاکی از آن است که تقریباً برنامه یک‌هفته‌ای مرحله کشوری مسابقات قرآن با استقبال خوبی مواجه شد که امیدواریم در مرحله بین‌المللی نیز همین اتفاق بیفتد.
 
وی ادامه داد: مرحله نیمه‌نهایی مسابقات بین‌المللی قرآن دو هفته پیش  به‌صورت آنلاین با حضور داوران خارجی و ایرانی و  120  نفر شرکت‌کننده برگزار شد که 40 نفر در  شش گروه به مرحله نهایی این مسابقات راه پیدا کرده‌اند.
 
قره شیخلو تصریح کرد: مقرر شده مرحله نهایی مسابقات بین‌المللی به مدت پنج شب در سالن سوره حوزه هنری با حضور صداوسیما از ساعت 7 بعدازظهر تا 11 شب برگزار شود. در این مرحله هم داوران خارجی به‌صورت مجازی حضور خواهند داشت.
 
وی افزود:اگر شرایط بیماری کرونا اجازه دهد بنا بر این است که هر شب یک گروه مهمانان ویژه حدوداً 50 نفر در سالن حضور داشته باشند. صندلی‌های خالی سالن نیز با تصاویر شهدای قرآنی تزئین  خواهد شد.
 
قره شیخلو همچنین یادآور شد: در کنار مسابقات قرآن،  دومین دوره مسابقات کتابت قرآن را با همکاری مدرسه کتابت قرآن قم  برگزار می‌کنیم .
 
وی در مورد میزان افزایش جوایز مسابقات نیز گرفت: در جوایز مرحله کشوری افزایش خوبی نسبت به سال گذشته داشتیم . جوایز مسابقات بین‌المللی نیز نسبت به سال قبل 50 درصد افزایش خواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار