اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

زنان پاکدامن کوثر نابی را در چهل ساله دوم انقلاب رقم خواهند زد / حاج قاسم؛ نماد مقاومت درمقابل نظام سلطه در همه جهان است

زنان پاکدامن کوثر نابی را در چهل ساله دوم انقلاب رقم خواهند زد / حاج قاسم؛ نماد مقاومت درمقابل نظام سلطه در همه جهان است

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در سخنانی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) گفت:تلاقی انقلاب اسلامی با میلاد کوثر این وعده را به ما می‌دهد که چهل سال دوم کوثر ناب انقلابی با حضور زنان پاکدامن و کسانی که آنها تربیت می‌کنندشکل می‌گیرد.

 چهارشنبه 15 بهمن 1399   254  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی با اشاره به آیاتی از سوره تحریم و توصیه‌های قرآن کریم به بانوان نسبت به دریافت و پرداخت شایعات در کشور هشدار داد و گفت :اگر همسر خوبی دارید خوبی او نعمت است اما دلیل بر نجات شما نیست شما هم باید خوب باشید. شما  باید نسبت خود را با خدا از لحاظ ایمان تعیین کنید.

وی ضمن برشمردن مصادیق زنان بهشتی و جهنمی در قرآن ادامه داد:  همسر فرعون مصداق بارز بهشتیان است. ادعای فرعون این بود؛ انا ربکم الاعلی همسر فرعون در همان خانه زندگی می‌کرد ولی گفت: رَبِّ ابْنِ لِي عِنْدَكَ بَيْتًا فِي الْجَنَّةِ وَنَجِّنِي مِنْ فِرْعَوْنَ وَعَمَلِهِ وَنَجِّنِي مِنَ الْقَوْمِ الظَّالِمِينَ...انقلاب اسلامی ایران خیلی‌ها را از هم در آرمان و خط و ایده جدا کرد همین الان هم غربال انقلاب در حال کار کردن است. آن کسانی که در راه انقلاب باقی می‌مانند مصداق همین آیه هستند.

خاموشی افزود: زنان اگر پاکدامنی کنند مانند حضرت مریم همه چیز را به دست می‌آورند و اگر پاکدامنی را از دست بدهند همه چیز را از دست می‌دهند.

وی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد:صدیقه کبری در نگاه ما همان کوثر است که قرآن فرموده. کوثر چشمه جوشان است. تلاقی انقلاب اسلامی با میلاد کوثر این وعده را به ما می دهد که چهل سال دوم کوثر نابی با حضور زنان پاکدامن و کسانی که آنها تربیت می‌کنند ان شا الله شکل می‌گیرد و اینها در مقابل نظام سلطه می‌ایستند و خداوند به انقلاب عزت می‌دهد عزتی که حاج قاسم را جهانی می‌کند.

خاموشی حاج قاسم سلیمانی را نماد مقاومت در مقابل نظام سلطه و استکبار در همه جهان دانست و گفت: حاج قاسم از انسانیت، بشریت و حریت کرد و به همه دنیا گفت این نظام سلطه، طاغوت است و مقابل خداست. انقلاب اسلامی حاج قاسم ها به دنیا تحویل داده است.

وی تصریح کرد: جنگ گرم وسخت در برابر ما دیگر شرقی ها و غربی ها را خسته کرده و اینها به سمت و سوی جنگ نرم رفته اند. از روز اول انقلاب جنگ نرم علیه ما بوده است. تحریم از روز اول انقلاب بوده است. از همان اول می‌خواستند ما نباشیم. اما این انقلاب ادامه پیدا خواهد کرد.

خاموشی در بخش پایانی سخنانش به مرور و تبیین توصیه‌های رهبر انقلاب اسلامی در زمینه گام دوم انقلاب اسلامی پرداخت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار