اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

واگذاری اداره موقوفات به امناء راهبرد و مشی اصلی سازمان اوقاف است

واگذاری اداره موقوفات به امناء راهبرد و مشی اصلی سازمان اوقاف است

مدیرکل اداره امناء و متولیان سازمان اوقاف و امورخیریه گفت: کاهش تصدی گری و و اگذاری اداره موقوفات به امناء، راهبرد و مشی اصلی سازمان اوقاف در دوره جدید است.

 دوشنبه 20 بهمن 1399   375  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امورخیریه از استان کرماننشاه، مدیرکل ادار ه امناء و متولیان سازمان اوقاف در حاشیه نشست مشترک با مدیرکل اوقاف کرمانشاه، روسا و اعضای کمیسیون املاک استان کرمانشاه، گفت: کاهش تصدی گری و واگذاری اداره امور موقوفات فاقد امین و یا اشتراک التولیه توسط امناء خط مشی و راهبرد اصلی سازمان اوقاف در دوره جدید است.
محمد علی رمضانی افزود: این رویکرد با هدف سامان دهی و افزایش بهره وری موقوفات توسط ریاست محترم سازمان در دستور کار قرارگرفته است.
وی کاهش تصدی گری و چابک سازی را مهم ترین چشم انداز در بکارگیری امناء موقوفات دانست و خاطرنشان کرد: اصل بر این است که هر دستگاهی در قالب نظام اداره کشور محدود شود و لازم است دامنه تصدی گری باز تر گردد و سیاست نصب امین نیز در سازمان اوقاف به همین منظور بوده است.
مدیرکل اداره امناء و متولیان سازمان اوقاف بیان داشت: مستند اداره موقوفات توسط امین، ماده ۵ قانون تشکیلات و اختیارات سازمان اوقاف است و کارگروه اجرایی طرح در استان ها به ریاست مدیرکل اوقاف و دبیری معاون مدیریت منابع و پشتیبانی استان تشکیل شده است که بحمدالله استان کرمانشاه با حمایت مدیر کل و پیگیری اداره تحقیق استان جزء استان های موفق در این زمینه بوده است. رمضانی ابراز امیدوار کرد با واگذاری اداره موقوفات به امناء زمینه سرمایه گذاری و ارتقاء  حداکثری موقوفات و وصول مطالبات ایجاد شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار