اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

تهیه ۴۵ جهیزیه از محل موقوفه نظام السلطنه مافی بندرماهشهر

تهیه ۴۵ جهیزیه از محل موقوفه نظام السلطنه مافی بندرماهشهر

مدیر کل اداره اوقاف وامور خیریه استان خوزستان از اهدای ۴۵ جهیزیه از محل موقوفه نظام السلطنه مافی به جوانان و نوعروسانی نیازمند شهرستان بندرماهشهر خبر داد.

 سه شنبه 21 بهمن 1399   131  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی خاکباز در حاشیه هشتمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه شهرستان بندرماهشهر، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرماهشهر همواره در همه شرایط در کنار مردم بوده و حمایت از مردم کم برخوردار و محروم این منطقه از وظایف این اداره به شمار می‌رود.
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان خوزستان با اشاره به اینکه موقوفه نظام السلطنه مافی از ابتدای سال جاری تاکنون خدمات زیادی به مردم این شهرستان ارائه کرده است افزود: امروز در هشتمین مرحله کمک‌های مومنانه بندرماهشهر به نوعروسانی که خانواده‌های آنها توان تهیه جهیزیه را ندارند ۴۵ جهیزیه از سوی این موقوفه اهدا کردیم.
وی با بیان اینکه ما با اهدای این جهیزیه‌ها به جوانانی که توان ازدواج نداشتند کمک کردیم که بتوانند زندگی خود را آغاز کنند یاد آور شد: این جهیزیه‌ها شامل ۲۴ قلم همچون از تلویزیون، یخچال و فرش و لوازم ضروری زندگی است که ما توانستیم به مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان بندرماهشهر تقدیم کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار