اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد: انقلاب اسلامی در چهل‌ساله دوم عمر خویش همچنان در حال پیشروی است و هر گز سودای به عقب نشستن در سر نمی‌پروراند. امروز پهنه جغرافیایی انقلاب اسلامی و فریاد عدالت‌خواهی انقلابیون ایران به برکت خون شهدا گسترده‌تر شده و شرق تا غرب دنیا را درنوردیده است.

 سه شنبه 21 بهمن 1399   165  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه در متن این پیام آمده است:
22 بهمنی دیگر از ره رسید تا بازهم شکوفایی دیگری از بهار پرشکوه انقلاب اسلامی حکومت زمستان‌آلود مستکبران دنیا را غافلگیر و سرخورده کند. انقلاب اسلامی ایران در چهل‌ساله دوم عمر پربرکت خود علی‌رغم همه تحریم‌ها، دشمنی‌ها، ترورها و از پشت خنجر زدن‌ها، دسیسه‌ها و توطئه‌ها، اعمال‌نفوذها، کمین‌ها و رهزنی‌ها ، سیاه‌نمایی‌ها   و ...    همچنان زنده و پویا، بی‌هیچ خلل و درنگی در حال پیشرفت است و سرافرازانه در مقابل همه طواغیت عالم ایستاده است.
 
به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی با تبلور انقلاب اسلامی «دوگانه‌ جدید اسلام و استکبار پدیده‌ برجسته‌ جهان معاصر و کانون توجّه جهانیان شد. بدین گونه مسیر جهان تغییر یافت و زلزله‌ انقلاب، فرعون‌های در بسترِ راحت آرمیده را بیدار کرد؛ دشمنی‌ها با همه شدّت آغاز شد و اگر نبود قدرت عظیم ایمان و انگیزه‌ این ملّت و رهبری آسمانی و تأییدشده‌ امام عظیم‌الشأن ما، تاب آوردن در برابر آن‌همه خصومت و شقاوت و توطئه و خباثت، امکان‌پذیر نمی‌شد.»
 
آری؛ انقلاب اسلامی همچنان در حال پیشروی است و هرگز سودای موهوم به عقب نشستن در سر نمی‌پروراند. امروز پهنه جغرافیایی انقلاب اسلامی و فریاد عدالت‌خواهی انقلابیون ایران  به برکت خون  شهدا گسترده‌تر شده و شرق تا غرب دنیا را درنوردیده است.
 
سازمان اوقاف و امور خیریه فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارد و از همه اقشار مردم دعوت می‌کند طبق پروتکل‌های بهداشتی بنا بر برنامه‌های اعلام‌شده از سوی شورای تبلیغات اسلامی صرفا به‌صورت خودرویی و موتوری و در بستر فضای مجازی در یوم الله 22 بهمن بار دیگر فریاد استکبارستیزی سر دهند و انزجار خود را از دشمنان انقلاب به سراسر دنیا ابلاغ کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار