اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

اجرای طرح مودت در امامزادگان با مشارکت ۶۷ میلیاردی مردم دارالعباده استان یزد

اجرای طرح مودت در امامزادگان با مشارکت ۶۷ میلیاردی مردم دارالعباده استان یزد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از مشارکت ۶۷ میلیارد ریالی مردم استان درجهت اجرای " طرح مودت " برای عمران و آبادانی امامزادگان و بقاع متبرکه خبر داد

 یک شنبه 26 بهمن 1399   136  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از یزد، حجت الاسلام زارع زاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از مشارکت ۶۷ میلیارد ریالی مردم استان درجهت اجرای " طرح مودت " برای عمران و آبادانی امامزادگان و بقاع متبرکه خبر داد.
وی با توجه به وجود گسترش ویروس کرونا از مردم خیراندیش استان تقدیر و با اشاره به جایگاه بقاع متبرکه و امامزادگان در بین آحاد جامعه، افزود: مردم استان برای عمران و آبادانی این اماکن مقدّس همواره پیشگام بوده‌اند تا جایی که مردم استان یزد به صورت خودجوش نذورات تبرعی و غیرنقدی خود را با توجه به نیاز بقاع متبرکه از قبیل مصالح ساختمانی ، فرش ، لوازم گرمایشی و سرمایشی و همچنین لوازم جاری و مصرفی اهدا نمودند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان نیز در ادامه افزود : مردم درالعباده شهرستان یزد قریب به ۲۵ میلیارد ریال ، میبد ۲۰ میلیارد ریال و اردکان با ۱۸ میلیارد ریال بیشترین نقش در جهت اجرای طرح مودت در امامزادگان را داشتند.
وی اجرای طرح جامع در امامزادگان و بقاع متبرکه را از برنامه اصلی اوقاف و امور خیریه استان دانست و اظهار داشت : طرح مودت کمک شایانی در جهت اجرای طرح جامع بوده و با مشارکت بیشتر خیران در این طرح می توان در آینده ای نه جندان دور کلیه طرح عمرانی بقاع متبرکه را به اتمام رساند.
حجت الاسلام زارع زاده با بیان اینکه نذورات مردمی و اعتبارات اندک دولتی به تنهایی کفاف مرمت و بازسازی بقاع متبرکه استان را نمی‌دهد ابراز داشت: این طرح با هدف جذب مطلوب و بهینه کمک‌های مردمی و استفاده از ظرفیت خیران برای بقاع متبرکه استان انجام می‌شود.
وی در پایان افزود : نیک اندیشان با مراجعه به مراکز افق امامزادگان و بقاع متبرکه سطح استان می توانند در این طرح مشارکت نمایند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار