اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

مسابقات بین المللی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

ظرفیت‌ های نیات واقفین کرمانشاه برای مقابله با کرونا بسیج شد

ظرفیت‌ های نیات واقفین کرمانشاه برای مقابله با کرونا بسیج شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: تمام ظرفیت‌ اجرای نیات واقفین این استان برای مقابله با ویروس کرونا بسیج شد.

 سه شنبه 5 اسفند 1399   132  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امورخیریه از استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی ظهر امروز در مراسم تجلیل از ۸۶ مبلّغ جهادی استان کرمانشاه در عرصه سلامت و مقابله با ویروس کرونا که با حضور مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در آستان مقدس امامزاده ابراهیم شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون تمام ظرفیت‌ اداره کل اوقاف استان، برای مقابله با این ویروس منحوس به میدان آمد.
وی با بیان اینکه در شرایطی که جهان در اثر این ویروس با مشکلاتی از جمله دستبرد به فروشگاه‌ها مواجه بودند، افزود: تمام ظرفیت‌اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از محل اجرای نیات واقفین این استان برای مقابله با این ویروس بسیج و هزینه شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه روحانیون مدافعان گمنام حوزه سلامت بودند که در بیمارستان‌ها به بیماران مبتلا به کرونا خدمت می‌کردند، تصریح کرد: این مبلغان جهادی در بخش‌های مختلف از جمله تغسیل، تدفین، توزیع بسته‌های معیشتی، دارو و درمان و .... خالصانه به ارائه خدمت به مردم استان کرمانشاه پرداختند.
صالحی افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۷۰ میلیارد ریال بسته معیشتی و ۷ میلیارد ریال مواد بهداشتی در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده این استان توزیع کرده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر