اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

مسابقات بین المللی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

بنیاد فرهنگی البرز باعث توسعه علمی و ایجاد امید در دل جوانان کشور می‌شود

بنیاد فرهنگی البرز باعث توسعه علمی و ایجاد امید در دل جوانان کشور می‌شود

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی، دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم سالگرد تأسیس و رونمایی از نشان جدید بنیاد فرهنگی البرز گفت: جایی مثل بنیاد فرهنگی البرز قطعاً علاوه بر این‌که با حمایت از محققان و پژوهشگران باعث توسعه علمی کشور می‌شود حتماً در دل جوانان کشور ایجاد امید می‌کند چیزی که بیش از پیش برای عزت کشورمان به آن احتیاج داریم.

 یک شنبه 24 اسفند 1399   170  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه دکتر سیما سادات لاری طی سخنانی در این مراسم وقف را سرمایه ماندگار هستی دانست و ضمن تقدیر از حسینعلی البرز به‌عنوان یک واقف خیراندیش گفت: در حال حاضر نمی‌توانیم زیست جمعی را بدون توسعه علمی و فناوری تصور کنیم و شاید این پاندمی کویید 19 بیش از پیش به ما نشان داد که واقعاً کشوری که در این زمینه‌ها پیشرفت نداشته باشد نمی‌تواند موفقیتی کسب کند.
 
وی با اشاره به روند پیشرفت وضعیت مقابله با کرونا از اوایل همه‌گیری این ویروس در کشور تا به امروز همچون تولید ماسک و مواد ضدعفونی گفت: توسعه علم و فناوری در هر کشوری حرف اول را می‌زند واقعاً جا دارد ستایش کنیم از واقفانی مثل حسنعلی البرز.جایی مثل بنیاد فرهنگی البرز قطعاً علاوه بر این‌که با حمایت از محققان و پژوهشگران باعث توسعه علمی کشور می‌شود حتماً ایجاد امید در دل جوانان کشور می‌کند چیزی که بیش از پیش برای عزت کشورمان به آن احتیاج داریم.
 
دکتر لاری در ادامه با تأکید بر لزوم شناساندن الگوهایی مثل حسینعلی البرز به جوانان گفت: این کار باعث می‌شود که واقفان نگاه بلندتری پیدا کنند و بدانند که وقف خود را به چه مسیری هدایت کنند.
 
وی در پایان از سازمان اوقاف و امور خیریه به دلیل رعایت امانت‌داری در موقوفه‌هایی مثل موقوفه بنیاد فرهنگی البرز تقدیر و تشکر کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر