اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

بکارگیری از ظرفیت موقوفات استان گلستان برای تحقق شعار سال

بکارگیری از ظرفیت موقوفات استان گلستان برای تحقق شعار سال

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی فرد گفت: موقوفات استان گلستان ظرفیت بسیار خوبی را برای تحقق شعار سال دارا می باشد

 جمعه 20 فروردین 1400   118  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان گلستان ، حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی فرد در اولین جلسه کارگروه اقتصادی و بهره وری در راستای تحقق شعار سال اظهار کرد: ما در جنگ اقتصادی ناجوانمردانه از سوی دشمنان هستیم و باید بیش از پیش در راستای تحقق شعار سال مجاهدت و تلاش مضاعف کنیم.
وی افزود: مقام معظم رهبری در سنوات گذشته شعارهای اقتصادی و راهبردی را مطرح کردند و این امر نشان می‌دهد که ما باید تمام توان و تلاش خود را در جهت بهبود وضعیت تولید و اقتصاد کشور به کار بگیریم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با اشاره به نامگذاری های مختلف اقتصادی و تولیدی از سوی رهبر معظم انقلاب، ادامه داد: به ویژه ما که در عرصه وقف فعالیت می‌کنیم باید تلاش کنیم موقوفات را به یک ساختار اطمینان‌بخش برسانیم و طبیعتاً زمانی که وقف احیا شود هم به شان امانتداری عمل کرده و هم با ایجاد کارآفرینی و طرح‌های مادی و معنوی می‌توانیم در راستای شعار سال حرکت کنیم.
سلیمانی فرد با اشاره به اینکه موقوفات کارکردهای مختلفی دارند گفت : مجموعه اوقاف گلستان در سال گذشته طرح‌های اقتصادی خوبی را اجرا کرده است.
وی ابراز داشت: مجموعه اوقاف و امور خیریه در استان و سازمان با جوانمردی و پیگیری همکاران و خیران اقدامات خوبی را در عرصه های مختلف اجرا کرده است، از مجموع ۱۴۰ طرحی که در شورای عالی اوقاف به تصویب رسیده است بیش از ۲۰ طرح شامل ۱۵ درصد از طرح ها مربوط به استان گلستان است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان افزود: باید تلاش بیشتر انجام دهیم زیرا استان گلستان دارای ظرفیت‌های ناشناخته بسیاری از نظر نرم‌افزاری و نیروی کار و نخبگان و اقوام مختلف و هم از جهت سخت افزاری است که می‌تواند جهش تولید در استان ایجاد کند.
سلیمانی فرد از برگزاری جلسه کارگروه اقتصادی و بهره وری در راستای تحقق شعار سال خبر داد و گفت: قطعاً این جلسات برکات خوبی را در پیشبرد اهداف در پی خواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار