اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

انتشار نسخه دیجیتال دوسالنامه  گزارشی، تحلیلی «تمیم» در سایت رسا مدیا

انتشار نسخه دیجیتال دوسالنامه گزارشی، تحلیلی «تمیم» در سایت رسا مدیا

نسخه دیجیتال دوسالنامه گزارشی، تحلیلی «تمیم» به همت روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه در سایت رسا مدیا ( rasamedia.org) منتشر شد.

 سه شنبه 24 فروردین 1400   149  0      

دوسالنامه  گزارشی تحلیلی «تمیم» در قالب پنج بخش ستاد، مؤسسات، استان‌ها، علما و تصویرنامه در 272 صفحه توسط روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه تهیه و منتشر شده است.
 
محتوای این نشریه که در طلیعه آن پیام وزیر فرهنگ و ارشاد  اسلامی آمده است، صد در صد تولیدی است و شامل گفتگوهای بلند تخصصی با 32 نفر از مدیران ستادی سازمان، 8  نفر از مسئولان مؤسسات وابسته ، 22 نفر از مدیران کل اوقاف و امور خیریه استان‌ها و 6 نفر از علمای حوزه علمیه قم با موضوع  گزارش عملکرد  و تحلیل  و بررسی مهم‌ترین تحولات و فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در دو سال اخیر می‌شود.
 
مواردی همچون نصب امین برای موقوفات، جلوگیری از فروش موقوفات و احیای آن‌ها، ارتقا بهره‌وری اقتصادی موقوفات و توجه ویژه به اقتصاد وقف، حمایت ویژه از دانش بومی و شرکت‌های دانش‌بنیان، احیا و ساماندهی امور خیریه، ساماندهی و سازماندهی مسابقات قرآن، توجه ویژه به فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه در قالب مراکز افق، استفاده از ظرفیت موقوفات و بقاع متبرکه در مقابله با حوادثی همچون سیل، زلزله و شیوع ویروس کرونا ، ساماندهی موقوفات و رقبات آموزشی و تعامل گسترده با نهادها و دستگاه‌های مختلف کشور ازجمله تحولات مهم سازمان اوقاف و امور خیریه در دو سال اخیر است که نشریه تمیم در گفتگو با مدیران و مسئولان این سازمان به  واکاوی و بررسی این تحولات و دستاوردهای آن پرداخته است.
 
مطالب این نشریه با تحلیل و ارائه چکیده از هر گفتگو در قالبی متفاوت و کمتر دیده‌شده به‌گونه‌ای تنظیم شده است که مخاطب با تورق آن به اهم فعالیت‌ها و دستاوردهای هر بخش از سازمان اوقاف و امور خیریه پی خواهد برد.
 
نشریه تمیم  نشریه‌ای نوپاست و می‌توان گفت برای نخستین بار است که سازمان اوقاف و امور خیریه با این جامعیت و شفافیت به معرفی فعالیت‌ها و دستاوردهای خود در قالب نشریه پرداخته است.
 
گفتنی است، برای مشاهده نسخه دیجیتال این نشریه می توانید به نشانی اینترنتی زیر مراجعه کنید:
 
/https://rasamedia.org/%d9%86%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%87-%d8%aa%d9%85%db%8c%d9%85
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار