اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

اجرای طرح شمیم خدمت در امامزادگان و موقوفات هرمزگان

اجرای طرح شمیم خدمت در امامزادگان و موقوفات هرمزگان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان؛ از اجرای طرح شمیم خدمت در سال۱۴۰۰ خبر داد و گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تولید، طرح شمیم خدمت با رویکرد توانمدسازی و اشتغال خانواده‌ها با استفاده از ظرفیت امامزادگان و موقوفات در استان هرمزگان اجرای می‌شود.

 یک شنبه 29 فروردین 1400   114  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از استان هرمزگان،حجت الاسلام والمسلمین مهدیان اظهار کرد: این اداره کل برنامه هایی را در جهت اجرایی کردن طرح شمیم خدمت در دستور کار خود قرار داده است که ان شاء الله خداوند توفیق عنایت فرماید که بتوانیم گام های بلندی را برداریم.
حجت الاسلام مهدیان با بیان اینکه هدف مهم طرح شمیم خدمت ایجاد اشتغال پایدار است گفت: در این طرح با بهره گیری از تجربیات کارآفرینان موفق و تعامل با سازمان ها، نهادها، موسسات و گروه هایی که در زمینه آموزش حرفه و صنعت عملکرد مناسب و قابل قبولی دارند، به آموزش متقاضیان کار پرداخته می شود.
وی گفت: تلاش می شود با استفاده از ظرفیت بقاع متبرکه و موقوفات مرتبط و همچنین استفاده از ظرفیت خیرین، زمینه کار و درآمد برای کارآموزان مهیا شود و نیز با راه اندازی بازارچه های خیریه و فروشگاه های ویژه، محصولات تولید شده توسط جامعه هدف در معرض فروش قرار گیرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان افزود: در خصوص آموزش هر کسی که توان یادگیری و استفاده از آموزش ها را داشته باشد می تواند در کلاس های آموزشی که توسط اساتید مجرب و خبره در بقاع متبرکه برگزار می شود شرکت کند.
وی با اشاره به نقش اجتماعی بقاع متبرکه افزود: در این طرح تلاش می شود به خانواده های کم برخوردار توجه ویژه ای صورت گیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار