اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه

میز خدمت الکترونیکی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

کارنامه اداره کل اوقاف هرمزگان در راستای اجرای طرح ضیافت همدلی بسیار درخشان است

کارنامه اداره کل اوقاف هرمزگان در راستای اجرای طرح ضیافت همدلی بسیار درخشان است

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان گفت:استان هرمزگان نیز همانند سایر نقاط کشور در رزمایش مواسات و همدلی، خوش درخشید و حضور خوبی را به نمایش گذاشت. نهادها و دستگاه‌های مختلفی نیز در این زمینه ورود کردند و طرح «ضیافت همدلی» در مجموعه اوقاف با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) نیز منشأ تأثیرات و برکات خوب و ارزشمندی شد.

 شنبه 18 اردیبهشت 1400   117  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از استان هرمزگان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد عبادی‌زاده، نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان، در حاشیه مراسم هشتمین رزمایش «ضیافت همدلی» در بارگاه امامزاده سید مظفر(ع) بندرعباس، اظهار کرد: یکی از برگ‌های زرین ملت عزیز ایران در ایام کرونا، حضور همه‌جانبه مردم و نهادها در راستای مقابله با این ویروس منحوس بود که اوج آن را در رزمایش همدلی و مواسات که پیرو فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب در سطح کشور برگزار شد، دیدیم.
وی افزود: استان هرمزگان نیز همانند سایر نقاط کشور در رزمایش مواسات و همدلی، خوش درخشید و حضور خوبی را به نمایش گذاشت. نهادها و دستگاه‌های مختلفی نیز در این زمینه ورود کردند و طرح «ضیافت همدلی» در مجموعه اوقاف با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) نیز منشأ تأثیرات و برکات خوب و ارزشمندی شد.
نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان بیان کرد: کارنامه اداره کل اوقاف هرمزگان در راستای اجرای طرح ضیافت همدلی بسیار درخشان است و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، تعداد قابل‌توجهی از بسته‌های معیشتی و بهداشتی را بین نیازمندان استان توزیع کرده است. امروز نیز در استمرار این حرکت در ماه مبارک رمضان بیش از ۲ هزار بسته معیشتی، بین نیازمندان توزیع می‌شود.
عبادی‌زاده تصریح کرد: امیدواریم مردم، نهادها و دستگاه‌های مختلفی که تا امروز پای کار بودند، همچنان در این وضعیت بحرانی کرونا در کشور و استان، حضور پیدا کنند، صحنه را خالی نکنند و در رزمایش مواسات و همدلی بدرخشند تا بتوانیم بخشی از آمال و رنج‌های این ویروس را کاهش دهیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر