اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

مدیرکل اوقاف کرمانشاه مطرح کرد.:تاکید بر نقش راهبردی روابط عمومی در  مدیریت وهدایت سازمان ها

مدیرکل اوقاف کرمانشاه مطرح کرد.:تاکید بر نقش راهبردی روابط عمومی در مدیریت وهدایت سازمان ها

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه روابط عمومی تبیین کننده رسالت سازمان هاست، گفت: امروز نقش روابط عمومی در تصمیم گیری مدیریتی یک سازمان راهبردی است.

 شنبه 25 اردیبهشت 1400   83  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامورخیریه از کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین صالحی در گفتگویی  با اشاره به فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات اظهار کرد: روابط عمومی منعکس کننده و نمایانگر اهداف و رسالت هر سازمان است.
وی با بیان اینکه نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت های حرفه ای از مشخصه های روابط عمومی در عصر ارتباطات است، افزود: در جهان کنونی که نقش رسانه و فضای مجازیِ متاثر از آن بسیار قوت گرفته، روابط عمومی ها به تعبیری به قلب تپینده سازمان ها در ابعاد گوناگون به شمار می روند .
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه روز روابط عمومی و ارتباطات فرصتی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی را به عنوان هنر هشتم مرور کنیم، گفت: امروز موفقیت سازمان ها و دوامشان در عرصه ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی ها وابسته است.
حجت الاسلام صالحی تصریح کرد: روابط عمومی ها نه بعنوان یک بازوی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی تصمیم ساز در هر سازمان مطرح هستند و نقش مهمی در پیشبرد و نمایاندن اهداف آن سازمان دارند.
مدیرکل اوقاف استان بیان کرد: روابط عمومی جایگاهی ویژه و تاثیرات بسزایی در تسهیل امور مردم و ارتباطات آنان با سازمان ها دارد.
وی در پایان مجهز بودن روابط عمومی به علم روز و روش های نوین اطلاع رسانی و تولید اخبار در فضایی شفاف جهت آگاه سازی اذهان عمومی را امری لازم و ضروری دانست و بر بهره گیری هرچه بیشتر از این دانش تاکید کرد‌.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار