اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

روابط عمومی‌ها مُبلغان خاموش هستند

روابط عمومی‌ها مُبلغان خاموش هستند

مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف با بیان اینکه بسیاری از نزاع‌ها و درگیری‌ها بوسیله فعالیت‌های رسانه‌ای و روابط عمومی حل و فصل می‌شود، گفت: روابط عمومی‌ها مُبلغان خاموش هستند.

 دوشنبه 27 اردیبهشت 1400   95  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام شوزب شیری مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات این سازمان درباره اهمیت و نقش روابط عمومی در نهادها و سازمان‌ها اظهار کرد: بسیاری از نزاع‌ها و درگیری‌ها بوسیله فعالیت‌های رسانه‌ای و روابط عمومی حل و فصل می‌شود.
 
وی تاکید کرد: روابط عمومی‌ها مُبلغان خاموش هستند؛ بسیاری از مشکلات و چالش‌های بوجود آمده، بوسیله انعکاس صحیح روابط عمومی رفع می‌شود اما همواره خودشان غریب هستند.
 
مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه در حال حاضر بحث روابط عمومی و فعالیت‌های رسانه‌ای، بالاترین اسلحه روزگار است، افزود: جنگ‌ها دیگر مثل گذشته با سلاح‌ و مهمات جنگی انجام نمی‌شود و سلاح جنگ‌ها تغییر کرده است.
 
حجت‌الاسلام شیری با تاکید بر اثرگذاری فعالیت‌های روابط عمومی، خاطرنشان کرد: روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه می‌تواند با نشان دادن فعالیت‌های اجتماعی سازمان، باعث اعتماد و امیدواری آحاد مختلف جامعه به این مجموعه شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار