اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

پخش 61 هزار دقیقه برنامه تلویزیونی از بقاع متبرکه در طول ماه رمضان/ ظرفیت امامزادگان در اختیار هیئات مذهبی است

پخش 61 هزار دقیقه برنامه تلویزیونی از بقاع متبرکه در طول ماه رمضان/ ظرفیت امامزادگان در اختیار هیئات مذهبی است

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در جلسه هیئت امنای هیئت رزمندگان اسلام از پخش 61 هزار دقیقه برنامه تلویزیونی از بقاع متبرکه در طول ماه رمضان خبر داد و گفت:ظرفیت امامزادگان در اختیار هیئات مذهبی است.

 پنج شنبه 30 اردیبهشت 1400   115  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه،جلسه هیئت امنای هیئت رزمندگان اسلام با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در سالن جلسات ساختمان شهید سلیمانی این سازمان برگزار شد.

دکتر سید مهدی خاموشی در ابتدای این جلسه با اشاره به اهمیت فضای کالبدی امامزادگان و بقاع متبرکه بر لزوم همکاری هیئت امنا و مسئولان هیئات مذهبی با هیئت امنای بقاع متبرکه در برگزاری مراسم مذهبی تاکید کرد و کارکردهای این فضا را محل توسل به اهل بیت علیهم السلام ،ترویج فرهنگ قرآنی و مقابله با آسیبهای اجتماعی بر شمرد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در ادامه ضمن برشمردن زمینه های همکاری این سازمان با هیئات مذهبی به ارائه گزارشی از آخرین تحولات صورت گرفته در سازمان اوقاف پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه نیز در این نشست به ارائه گزارشی از استقرار هیئات مذهبی شاخص در امامزادگان و بقاع متبرکه پرداخت و گفت:ظرفیت امامزادگان در اختیار هیئات مذهبی است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: فقط در طول ماه مبارک رمضان امسال 61هزار دقیقه برنامه تلویزیونی از فضای معنوی بقاع متبرکه پخش شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار